رییس مجلس: دولت و مجلس توجه ویژه به ورزش جانبازان و معلولان دارند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و مجلس به مقوله ورزش جانبازان و معلولان توجه ویژه‌ای دارند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه قم، علی لاریجانی روز پنجشنبه در دیدار با اعضای هیات مدیره و ورزشکاران باشگاه ایثار ماهان تندیس قم، با بیان اینکه پیشرفت‌ها و توفیقات ورزشکاران جانباز و معلول قم قابل تقدیر است گفت: قطعا این پیشرفت‌ها سرمایه بزرگی برای کشور است زیرا جانبازان و معلولان اراده ای قوی‌ برای پیشرفت در حوزه ورزش دارند.

وی ادامه داد: ورزشکاران جانباز و معلول همانند هشت سال جنگ تحمیلی در حوزه ورزش نیز به توفیقات بسیاری دست پیدا کردند که این موضوع جای سرمایه‌گذاری و حمایت مسئولان را دارد، به ویژه باید حمایت مناسبی از ورزشکاران استان قم شود.

لاریجانی بر لزوم حمایت از حوزه ورزش به ویژه ورزش همگانی تاکید کرد و گفت: قطعا حمایت از این حوزه موجب بهبود سلامت روان و جسم جامعه و بهبود اجتماعی می‌شود از این رو سرمایه‌گذاری در ورزش و جوانان امر لازمی است البته مجلس و دولت توجه ویژه‌ای به این حوزه دارند.

رئیس مجلس با بیان اینکه قطعا در بودجه سال 94 به حوزه ورزش و جوانان توجه ویژه‌ای می‌شود، تصریح کرد: با توجه به توفیقات ورزشکاران استان قم مسئولان باید توجه ویژه‌ای به ورزش این استان داشته باشند.

رئیس قوه مقننه با بیان اینکه قهرمانان جانباز و معلول قم سرمایه ملی هستند، افزود: قطعا باید حمایت ‌های لازم انجام شود تا در آینده شاهد پیشرفت‌های بیشتری در این حوزه باشیم.

انتهای پیام

کد N734673