۰

رییس مجلس: دولت و مجلس توجه ویژه به ورزش جانبازان و معلولان دارند

  • ۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و مجلس به مقوله ورزش جانبازان و معلولان توجه ویژه‌ای دارند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه قم، علی لاریجانی روز پنجشنبه در دیدار با اعضای هیات مدیره و ورزشکاران باشگاه ایثار ماهان تندیس قم، با بیان اینکه پیشرفت‌ها و توفیقات ورزشکاران جانباز و معلول قم قابل تقدیر است گفت: قطعا این پیشرفت‌ها سرمایه بزرگی برای کشور است زیرا جانبازان و معلولان اراده ای قوی‌ برای پیشرفت در حوزه ورزش دارند.

وی ادامه داد: ورزشکاران جانباز و معلول همانند هشت سال جنگ تحمیلی در حوزه ورزش نیز به توفیقات بسیاری دست پیدا کردند که این موضوع جای سرمایه‌گذاری و حمایت مسئولان را دارد، به ویژه باید حمایت مناسبی از ورزشکاران استان قم شود.

لاریجانی بر لزوم حمایت از حوزه ورزش به ویژه ورزش همگانی تاکید کرد و گفت: قطعا حمایت از این حوزه موجب بهبود سلامت روان و جسم جامعه و بهبود اجتماعی می‌شود از این رو سرمایه‌گذاری در ورزش و جوانان امر لازمی است البته مجلس و دولت توجه ویژه‌ای به این حوزه دارند.

رئیس مجلس با بیان اینکه قطعا در بودجه سال 94 به حوزه ورزش و جوانان توجه ویژه‌ای می‌شود، تصریح کرد: با توجه به توفیقات ورزشکاران استان قم مسئولان باید توجه ویژه‌ای به ورزش این استان داشته باشند.

رئیس قوه مقننه با بیان اینکه قهرمانان جانباز و معلول قم سرمایه ملی هستند، افزود: قطعا باید حمایت ‌های لازم انجام شود تا در آینده شاهد پیشرفت‌های بیشتری در این حوزه باشیم.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.