وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

تبلیغات علیه سیاست هسته‌ای ایران شکسته شده است

محمود واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به موضوع مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و گفت: آنچه در گذشته نسبت به سیاست هسته‌ای ما تبلیغ کرده بودند به طور کلی شکسته و امروز وضعیت روابط ما با کشورهای خارج در موقعیت خوبی است. امیدواریم مذاکرات هسته‌ای نیز به نتیجه مطلوبی برسد و در بهار سال آینده شاهد تحولات مثبت و خبرهای خوب برای نظام باشیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا، محمود واعظمی امروز - پنجشنبه - در همایش سراسری جوانان عضو و هواداران حزب اعتدال و توسعه اظهار کرد: مردم ما از افراط و تفریط و اینکه هر روز کسی به اسمی تندروی کند، خسته شده‌اند و چه آنکه در طرف راست تندروی کند یا آنکه در طرف چپ تندروی کند، هر دو به یک اندازه به نظام و اهداف مقدس اسلام ضربه می‌زنند.

وی افزود: مردم ما با انتخابی که سال گذشته داشتند، نشان دادند به دنبال اعتدال هستند و ما باید اعتدال را نهادینه کنیم.

این عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه همچنین اضافه کرد: این دولت از زمانی که سر کار آمده همواره با مشکلاتی مواجه بوده است. برخی از این مشکلات ساختاری بوده اما در این دولت با یکسری مشکلات اضافی هم روبرو شدیم که این موضوع برمی‌گردد به جریان خاصی که انتظار نداشت دولت قبل را از دست بدهد.

واعظی گفت: انتخاب فکورانه مردم در 24 خرداد پارسال برای این جریان خاص به هیچ وجه قابل محاسبه نبود و به همین دلیل آنها هیچ صبری نکردند و روز بعد از انتخابات ارزیابی‌های خود را از دولت شروع و پس از آن انتقادهایشان را آغاز کردند. البته دولت با انتقاد مخالف نیست و اعتقاد ما این است که انتقاد باعث رشد می‌شود اما آنچه مشکل‌ساز می‌شود، تخریب است و آنها مطالب غیر واقع را که اصلا اتفاق نیفتاده بسته‌بندی می‌کنند و به عنوان عملکرد و سیاست‌های دولت مورد تبلیغ قرار می‌دهند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: تلاش کردیم در شش ماهه اول که سر کار آمدیم تغییراتی در وضع معیشتی مردم به وجود آوریم اما وقتی وارد شدیم دیدیم که مشکلات خیلی بیشتر از آن چیزی بود که از بیرون می‌دیدیم. اگرچه طی این شش ماه تغییراتی به وجود آمد اما این تغییرات برای ما کافی نیست و البته مردم مدارا کردند و به دولت وقت دادند و حامی ما این مردم هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مسائل مربوط به سیاست خارجی گفت: در حالیکه روابط ما با بسیاری از کشورهای دنیا مشخص نبود تلاش ما این بود که بر اساس اصولی که نظام دارد و مقام معظم رهبری آن را ترسیم کرده به بازسازی روابط خود با دنیا بپردازیم.

ادامه دارد ...

کد N734404