5 و 6 اسفندماه؛

کنگره همفکری بسیج دانش‌آموزی برگزار می‌شود

بسیج دانش‌آموزی اولین کنگره همفکری خود را 5 و 6 اسفندماه سال جاری در ساختمان دو مجلس شورای اسلامی (مجلس قدیم) برگزار می‌کند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حمیدرضا کلانتری، دبیر اولین کنگره همفکری بسیج دانش‌آموزی گفت: این برنامه با هدف سرعت بخشیدن به روند تربیت نیروهای آینده‌ساز نظام و تمدن اسلامی و پیشبرد اهداف و ماموریت‌های سازمان بسیج با همفکری نظام‌مند دانش‌آموزان بسیجی خوش‌فکر و فعال سراسر کشور تشکیل می‌شود.

کنگره ملی متشکل از افراد منتخب استانی که در طول یک سال با تشکیل کارگروه‌های تخصصی در مجامع علوی و فاطمی توانسته‌اند از یک ورزیدگی قابل توجهی در موضوع هدف برخوردار شوند و در سطح عالی‌تر، از این افراد جهت اهداف راهبردی استفاده می‌شود تا فعالیت بسیج دانش‌آموزی در 54000 مدرسه و 870 حوزه مقاومت که پنج میلیون دانش‌آموز بسیجی حضور دارند، نیز بهره‌مند شوند.

در این کنگره دانش‌آموزان در غالب شش کارگروه دانش‌آموزان به بحث و بررسی و تبادل نظرات در خصوص موضوعات تعیین شده بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و سیاست‌های کلی ایجاد تحول در نظام آموزش و پرورش بر اساس منویات مقام معظم رهبری می‌پردازند و در پایان از مجموعه بیانیه‌های کارگروه‌ها، سند راهبردی بسیج دانش‌آموزی تدوین می‌گردد.

انتهای پیام

کد N734228