نامه مرموز امدادگر کشته‌شده آمریکایی در سوریه برای خانواده‌اش

سیاسی

زن امدادگر آمریکایی که اخیرا بر اساس ادعای تروریست‌های داعش در حمله هوایی جنگنده‌های ائتلاف در شهر الرقه سوریه کشته شد، پیش از مرگ، نامه ای را از محل اسارت برای خانواده اش فرستاده و در آن مدعی شده بود که تروریستها با او با احترام و مهربانی رفتار می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، به نقل از شبکه ای.بی.سی، کایلا مولر، زن امدادگر آمریکایی که اخیرا به گفته گروه تروریستی داعش، در حمله هوایی یک جنگنده اردونی در شهر الرقه سوریه، کشته شد، نامه ای دست‌نویس را از محل اسارت خود برای خانواده اش فرستاده بود که در بهار سال 2014 به دست خانواده اش رسید.

اگرچه مشخص نیست که خانواده وی چطور این نامه دست‌نویس را دریافت کرده‌اند، اما دختر آن‌ها در این نامه مدعی شده بود که در اسارت هیچ‌گونه بدرفتاری با او نشده و هیچ آسیبی ندیده است و تروریست‌ها با او با بیشترین احترام و مهربانی رفتار می‌کنند!

کایلا مولر در این نامه که با کلماتی احساسی، نوشته شده، گفته بود، تنها چیزی که او را رنج می دهد ناراحتی خانواده‌اش از دوری او است.

کایلا مولر در چهارم اوت 2013 پس از ترک بیمارستانی متعلق به سازمان پزشکان اسپانیایی بدون مرز در شهر حلب سوریه توسط تروریست‌ها به اسارت گرفته شد.

انتهای پیام

کد N732116