آیت الله موحدی کرمانی در جمع خبرنگاران:

احتمالا آیت الله هاشمی شاهرودی رئیس خبرگان می شوند

سیاسی

عضو مجلس خبرگان تاکید کرد:وقتی اجلاسیه برگزار شود معلوم خواهد شد که چه کسی به عنوان رئیس خبرگان انتخاب می شود اما هنوز مشخص نیست ولی احتمالا آیت الله هاشمی شاهرودی به عنوان رئیس خبرگان انتخاب می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر آیت الله موحدی کرمانی امام جمعه موقت تهران در حاشیه نشست سه هزار نفری مسئولین بسیج دانشجویی سراسر کشور با حضور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درخصوص برگزاری جلسه با آیت الله مصباح یزدی اظهار کرد: جلسه با آقای مصباح خواهیم داشت  و در برنامه ها با ایشان مشورت می کنیم و نظر ایشان را خواهیم گرفت و سعی می کنیم نظر جامعتین با اقای مصباح یک نظر واحد باشد.

وی همچنین در این پاسخ که آیا جلسه شما با آقای ولایتی و قالیباف دلیل لغو جلساتتان با آقای مصباح بود گفت: من با آقایان قالیباف و ولایتی جلسه ای نداشتم.

آیت الله موحدی کرمانی در پاسخ به این سوال که چرا نشست سه جانبه شما، آیت الله یزدی و آیت الله مصباح یزدی تاکنون برگزار نشده است گفت: قرار بود که جلسه ای را به صورت سه جانبه داشته باشیم ولی این جلسه به دلایلی برگزار نشد و فکر می کنم اواخر اسفند زمان برگزاری این نشست مشخص شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ارزیابی تان از ریاست مجلس خبرگان چیست تاکید کرد: وقتی اجلاسیه برگزار شود معلوم خواهد شد که چه کسی به عنوان رئیس خبرگان انتخاب می شود اما هنوز مشخص نیست ولی احتمالا آیت الله هاشمی شاهرودی به عنوان رئیس مجلس خبرگان انتخاب می شوند.

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به سوالی درخصوص برنامه این جامعه برای انتخابات آتی اظهار کرد: جامعه روحانیت نسبت به انتخابات آتی نمی تواند بی تفاوت باشد و هدف اساسی آن این است که اصولگرایان را جمع کند تا به نظر واحد برسند و در این راستا ما با آقای مصباح یزدی هم جلسه ای خواهیم داشت تا به یک نظر واحد برسیم.

آیت الله موحدی کرمانی در ادامه با اشاره به مسائل فرهنگی دولت گفت: دعا می کنیم دولت خدا را کمک کند تا در مسائل فرهنگی آنچه که رهبری انتظار دارد جامع عمل بپوشاند و ما انتظار داریم در موضوعات فرهنگی گام هایی در راستای نظرات رهبری برداشته شود.

وی در ادامه افزود: خیلی از مسائل اقتصاد مقاومتی امروز انجام نگرفته است که یکی از آنها پرهیز از اسراف است که متاسفانه مشاهده نکردیم گامی در جهت پرهیز از اسراف صورت گرفته باشد.