از سوی سازمان بسیج مستضعفین مطرح شد؛

فراخوان پیشنهاد برنامه‌های هفته بسیج سال ۹۴

سیاسی

سازمان بسیج مستضعفین در فراخوانی برای ارائه طرح و پیشنهاد در مورد برنامه‌های هفته بسیج سال ۹۴ از عموم مردم به ویژه بسیجیان دعوت به عمل آورد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان بسیج مستضعفین در فراخوانی برای ارائه طرح و پیشنهاد در مورد برنامه‌های هفته بسیج از عموم مردم به ویژه بسیجیان دعوت به عمل آورد.

متن این فراخوان به شرح زیر است:

روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین با توجه به گستردگی کمّی و کیفی بسیج در جغرافیای پهناور کشور و در عرصه‌های گوناگون علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، محرومیت زدایی، هنری، ورزشی و ... در اقشار و آحاد مختلف جامعه و نظر به عضویت میلیون‌ها انسان عاشق و داوطلبانه بودن فعالیت در این تشکل آسمانی، در نظر دارد به منظور ارتقای کیفی و اثربخشی و اثرگذاری بیش از پیش فعالیت‌های هفته بسیج، پیشنهادها و نظرات آحاد بسیجیان را در خصوص برنامه‌های هفته بسیج در سال ۱۳۹۴ جمع‌آوری کرده و ضمن تقدیر از بهترین و ارزنده‌ترین طرح‌ها؛ نسبت به اجرای طرح‌های برگزیده اقدام کند.

از این رو از عموم مردم شریف، به ویژه بسیجیان خستگی‌ناپذیر برای شرکت در این فراخوان دعوت به عمل می‌آید.

تأکید می‌شود موضوع این فراخوان، اعلام برنامه‌های جدید و موثر برای اجرا در هفته بسیج است که البته عزیزان می‌توانند شعار ویژه هفته بسیج سال ۹۴ را نیز پیشنهاد دهند.
طرح، نظر یا پیشنهاد خود را به آدرس Ideabasij@shmail.ir ارسال شود.