ابعاد جدید دریافت وجه نمایندگان از رحیمی؛

دریافت مبالغ 30 تا 90 میلیونی توسط حامیان دولت در مجلس

مجلس

پیگیر اسامی دریافت کنندگان 5 میلیون تومانی از رحیمی هستیم اما با روشن شدن ابعاد جدیدترین این نابسامانی تمام تلاش خود را برای معرفی شاه‌مهره‌های این مساله معطوف خواهیم داشت.

نماینده اردبیل گفت: اگرچه ما پیگیر دریافت کنندگان 5 میلیون تومانی از رحیمی هستیم اما با روشن شدن ابعاد جدیدترین این نابسامانی تمام تلاش خود را برای معرفی شاه‌مهره‌های این مساله معطوف خواهیم داشت.

کمال‌الدین پیرموذن در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا٬ با تاکید بر روشن شدن ابعاد جدیدی از پرونده دادن پول رحیمی به برخی نمایندگان تصریح کرد: طبق اطلاعاتی که از سوی یک منبع موثق در اختیار من قرار گرفته٬ برخی نمایندگان مجلس هشتم مبالغی بالغ بر 30 تا 90 میلیون تومان از محمدرضا رحیمی دریافت کردند که آنها شاه مهره‌های فساد انجام گرفته در مجلس‌اند.

نماینده مردم اردبیل و نیر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر پیگیری اسامی 170 نماینده دریافت کننده پول از رحیمی افزود: اگرچه ما پیگیر دریافت کنندگان 5 میلیون تومانی از رحیمی هستیم اما با روشن شدن ابعاد جدیدترین این نابسامانی٬ تمام تلاش خود را برای معرفی شاه‌مهره‌های این مساله معطوف خواهیم داشت.

پیرموذن افزود: با روشن شدن مبالغ جدید داده شده به برخی نمایندگان مجلس مشخص شد که فساد انجام شده در مورد معاون رئیس جمهور سابق بیش از یک میلیون و 200 میلیارد تومان است و روز به روز بر ابعاد این پرونده افزوده خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم یادآور شد: در پرونده رحیمی به دلیل توهین انجام شده به مجلس و شان نمایندگی ما با تکیه بر مسئولیت نظارتی مجلس موضوع را تا حصول به نتیجه نهایی پیگیری خواهیم کرد تا سبب افزایش اعتماد عمومی به مجلس شویم و به زودی اسامی متخلفین را به پیشگاه ملت اعلام خواهیم کرد.

 

کد N729382