پزشكیان در گفت‌و‌گو با ایلنا:

نیازی به دریافت 5 میلیون تومان از رحیمی ندارم

مجلس

چگونه ممكن است این جریان برای فردی مثل من كه تمام تلاش خود را برای مخالفت با آنها مصروف داشته، پول واریز كنند.

یک نماینده مجلس نهم با با انتقاد از نام بردن وی در لیست نمایندگان دریافت كننده پول از رحیمی افزود: رسانه‌هایی كه این خبر كذب را منتشر كرده‌اند یا باید خبر خود را ثابت كنند یا در غیر این صورت اهداف خود را از بیان این خبر كذب٬ بیان كنند.

مسعود پزشكیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، با تأكید بر لزوم اعلام هرچه سریع‌تر اسامی نمایندگان پول گرفته از محمدرضا رحیمی تصریح كرد: قوه قضاییه و هیئترئیسه مجلس باید هر چه زودتر اسامی نمایندگانیرا كه از محمدرضا رحیمی پول دریافت كرده اند اعلام كنندتا با این اقدام فضای شایعه سازی رسانه‌ای بوجود آمده برطرف شود.

پزشكیان در همین راستا افزود: اخیرا برخی سایت‌ها و رسانه‌ها اقدام به اعلام اسامی دریافت كنندگان پول از محمدرضا رحیمی كرده اند كه باید بگویم در مورد من این مسئله مصداق ندارد و یك شیطنت رسانه‌ای است.

نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسكو در مجلس با انتقاد از نام بردن وی در لیست نمایندگان دریافت‌كننده پول از محمدرضا رحیمی افزود: رسانه‌هایی كه این خبر كذب را منتشر كرده‌اند یا باید خبر خود را ثابت كنند یا در غیر این‌صورت اهداف خود را از بیان این خبر كذب بیان كنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تأكید بر اینكه وی هیچ سنخیتی با  محمدرضا رحیمی و جریان فكری وی ندارد، گفت: چگونه ممكن است این جریان برای فردی نظیر من كه تمام تلاش خود را برای مخالفت با این جریان فكری مصروف داشته، پول واریز كنند.

پزشکیان افزود: برای هزینه‌های انتخاباتی خود نیازی به دریافت 5 میلیون تومان از چنین افرادی نداشته و نخواهم  داشت و هزینه یك عمل جراحی كه انجام می‌دهم٬ بیش از 30 میلیون تومان می‌تواند باشد.

 

 

 

 

 

کد N727809