سردار باقرزاده خبر داد:

تشییع پیکر ۸۰ شهید گمنام در ۲۵ استان همزمان با ایام فاطمیه (س)

سیاسی

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکرهای مطهر ۸۰ شهید گمنام که در دوره اخیر تفحص شده‌اند، همزمان با ایام فاطمیه (س) در ۴۲ نقطه از ۲۵ استان کشور تشییع و خاکسپاری خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سیدمحمد باقرزاده از زمان تشییع و تدفین شهدای گمنام خبر داد و گفت: پیکرهای طیبه ۸۰ شهید گمنام دفاع مقدس که در دوره اخیر در مناطق عملیاتی فاو، ابوفلوس، مجنون، العماره و زبیدات کشف شده‌اند، همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) در ۴۲ نقطه از ۲۵ استان کشور تشییع و خاکسپاری خواهند شد؛ همچنین پیکر مطهر ۴۰ شهید دیگر نیز در شرف شناسایی است.

وی با اشاره به میزبانی استان‌های کشور از شهدای گمنام گفت: استان‌های قم، خراسان جنوبی، یزد، آذربایجان غربی، البرز و کردستان در این دوره در نوبت دریافت شهید گمنام نیستند.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، همچنین با اشاره به مراسم تدفین شهدای گمنام در پایتخت گفت: در تهران، مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر سه شهید گمنام در روز جمعه ۱۵ اسفندماه ۹۳ در محل فاطمیه جدید تهران واقع در خیابان فاطمی انجام خواهد شد.

سردار باقرزاده تصریح کرد: انتظار می‌رود مراسم بزرگداشت حضرت زهرا (سلام الله علیها) در کنار شهدا با شور و استقبال عموم مردم به ویژه جوانان عزیز در نقاط پیش‌بینی شده در سراسر کشور برگزار شود.

خواندنی از سراسر وب