شعار نفتی ها در تجمع مقابل مجلس: "هیات منا الذله، نصر من الله و فتح قریب"

مجلس نهم

میزان نوشت:

پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت پخش و پالایش برای دومین بار در برابر ساختمان مجلس تجمع کردند.

امروز یکشنبه 26 بهمن 1393جمعی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت پخش و پالایش برای دومین بار در برابر ساختمان مجلس تجمع کردند.

تجمع کنندگان حدود 60 نفر تخمین زده می شوند که نماینده 470 نفری هستند که در آزمون استخدامی شرکت پخش و پالایش نفت پذیرفته شده و تمام مراحل استخدامی را گذرانده اند اما هنوز به کارگیری نشده اند. از این 470 نفر 330 نفر در سال 90 پذیرفته شده اند و 140نفر که از فرزندان جانبازان و شهدا هستند در سال 92 پذیرفته شده اند.

در تجمع امروز، تجمع کنندگان شعارهایی همچون الله اکبر، هیهات منا الذله، نصر من الله و فتح قریب و مجلس با عدالت حمایت حمایت سر می دادند.

یکی از تجمع کنندگان گفت: در مدت بین دو تجمع نامه ای از طرف مهرداد بذرپاش به آقای سجادی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت پخش و پالایش نامه ای نوشته شد که در هفتم بهمن به دست ایشان رسید اما هنوز به این نامه پاسخ داده نشده است.

او ادامه داد: همچنین آقای رسایی نامه ای به دکتر سلحشور معاون توسعه و منابع انسانی وزارت نفت نوشتند که این نامه در تاریخ 15 بهمن از طرف ایشان به دکتر بازرگان معاون پارلمانی وزارتخانه ارسال شده است و همچنان بی پاسخ است.

تجمع کنندگان بنرهایی در دست داشتند که روی برخی از آنها نوشته بود: «نمایندگان محترم ملت، ما فرزندان شهدا و ایثارگران همین انقلاب و مملکتیم، به دادمان برسید» ، «جناب آقای مهندس زنگنه وزیر محترم نفت، آیا نمی خواهید مجوز قانونی استخدامی شرکت پخش و پالایش را امضا کنید».

(عکس: آرشیو)


45231

 

کد N727297

خواندنی از سراسر وب