افشاگری های جدید "مجتهد" درباره پادشاه تازه نفس سعودی

سلمان‌ بن‌ عبدالعزیز , آل سعود

سلمان (پادشاه جدید عربستان)اولین کسی است که 30 سال پیش عرب های صهیونیست خصوصاً 'عثمان العُمَیر' و 'عبدالرحمن الراشد' را به زیر کنف حمایت خود کشاند.

ایرنا نوشت:
'مجتهد' فعال عربستانی که به دلیل انتشار خبرهایی از مسائل پشت پرده خاندان حاکم در این کشور، شهرت بسیاری را کسب کرده، با انتشار مطالب تازه ای درباره پادشاه این کشور و فرزندش، گفت: سلمان (پادشاه جدید عربستان)اولین کسی است که 30 سال پیش عرب های صهیونیست خصوصاً 'عثمان العُمَیر' و 'عبدالرحمن الراشد' را به زیر کنف حمایت خود کشاند.

پایگاه خبری شبکه العالم، با انتشار این گزارش به نقل از 'مجتهد' درباره پادشاه جدید عربستان می نویسد: سلمان و پسرش فیصل هنوز رئیس هیئت مدیره شرکت تحقیقات و بازاریابی عربستان است؛ شرکتی که در راستای تأمین منافع عرب های صهیونیست تلاش می کند و کادر این شرکت مجموعه ای از افراد بی دین و فاسد است و می توان گفت که این شرکت آموزشگاه افراد غرب زده است، افرادی که پس از فارغ التحصیل شدن در رسانه هایی مانند العربیه فعالیت می کنند.

این فعال عربستانی با انتشار این مطلب در توییتر می افزاید: 'من علاقه ای به صحبت کردن درباره سلمان بن عبدالعزیز (پادشاه عربستان) ندارم ولی می خواهم به دروغگویانی که از سلمان تعریف و تمجید می کنند، جوابی بدهم.

وی می افزاید: نمی خواهم درباره وضعیت جسمی سلمان که قابل تعریف کردن نیست، صحبت کنم، بلکه می خواهم به تاریخ عملکرد این فرد بپردازم.

مجتهد ادامه می دهد: طرفداران سلمان می دانند که وی فردی فاسد است و اگر رسوایی های وی را فاش کنم، غیبت نکرده ام زیرا فسادش برای اطرافیانش روشن است.

این فعال عربستانی خاطرنشان می کند: طرفداران سلمان می دانند که وی به اموال عمومی دست درازی می کند و هنگام تصدی استانداری ریاض اکثر بودجه توسعه ریاض را به جیب خود و پسرانش ریخت که مبلغ مسروقه بیش از بودجه چند وزارتخانه بود.

پادشاه عربستان از افراد فاسد حمایت می کند

مجتهد با بیان این که پادشاه عربستان از افراد فاسد حمایت می کند، نوشت: سلمان چنین وانمود می کند که از علما حمایت می کند، ولی طرفدارانش می دانند که در زمان تصدی استانداری ریاض از افراد فاسد حمایت می کرد و از مرکز امر به معروف و نهی از منکر برای ادب کردن مخالفانش استفاده می نمود.

وی افزود: گاه دیده می شد که سلمان در زمان تصدی استانداری ریاض از اتاق جلسه بیرون می آید و آستینش بالا و دستانش خیس است و وانمود می کرد که خود را برای نماز آماده می کند ولی واقعیت این است که جلسه ای با افراد بی دین و ایمان برگزار کرده بود و به هرزه گویی می پرداخت.


جو حاکم بر روزنامه شرق الاوسط ، کفر و بی دینی است

مجتهد با بیان این که شماری از افراد درستکار هم در روزنامه شرق الاوسط کار می کنند، می نویسد: جوّ حاکم بر این روزنامه جو کفر و بی دینی و فساد است.

سلمان از غرب زدگان حمایت می کند

وی با بیان این که سلمان دچار خرفتی است، می افزاید: پادشاه عربستان از غرب زدگان حمایت می کند و در زمان تصدی استانداری ریاض روابط قبایل را به هم می زد تا هر یک از قبایل تصور کند که فقط آل سعود می تواند آنها را از شرّ همدیگر نجات دهد.

مجتهد در ادامه نوشت: طرفداران سلمان می دانند که وی از دار و دسته اش برای تحریک قبیله ای علیه قبیله ای دیگر استفاده می کرد تا این قبایل با همدیگر درگیر شوند سپس سلمان شخصاً مداخله می کرد و قبایل را با همدیگر آشتی می داد و اینگونه خود را در چشم قبایل فردی مصلح و نیکوکار جلوه می داد.

این فعال عربستانی که خود در دستگاه پادشاهی عربستان حضور دارد، درباره زندگی خانوادگی پادشاه عربستان هم می نویسد: درباره زندگی خانوادگی سلمان هم بگویم که خداوند به علت دست داشتن وی در ترور عبدالله، 2 پسرش فهد و احمد را از وی گرفت و این دو پسر به طرز دردناکی جان خود را از دست دادند.

وی ادامه می دهد: سلمان قبل از دچار شدن به خرفتی به پسر جوانش محمد اجازه هر کاری را داد و این پسر دست به کارهای عجیبی زده است که در آینده به تشریح کارهایش خواهم پرداخت.

'محمد پس از مبتلا شدن سلمان به خرفتی زمام امور را از دست پدرش گرفته است و امور عربستان به دست جوانی نادان افتاده است؛ که هر کاری بخواهد، می کند و کسی هم نیست که بگوید چرا این کار را می کنی.'

محافل رسمی و یا رسانه ای سعودی هنوز واکنشی در تأیید و یا رد اظهارات مجتهد از خود نشان نداده اند.
کد N727146