در حمایت از تیم هسته‌ای و دور تا دور نیروگاه اتمی بوشهر؛

زنجیره انسانی تشکل‌های دانشجوی دانشگاه آزاد تشکیل شد

سیاست داخلی

تعداد کثیری از دانشجویان فعال در تشکل‌های دانشجویی دانشگاه آزاد در حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای دور تا دور نیروگاه اتمی بوشهر حلقه زنجیره انسانی تشکیل دادند.

تشکیل زنجیره انسانی تشکل های دانشجوی دانشگاه آزاد در حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای

به گزارش ایلنا٬ تعداد کثیری از دانشجویان فعال در تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای دور تا دور نیروگاه اتمی بوشهر حلقه زنجیره انسانی تشکیل دادند.

در این برنامه که با حضور گسترده دانشجویان شرکت کننده در دومین اردوی سراسری تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در راستای آشنایی هرچه بیشتر با دستاوردهای هسته ای کشور و برگزار شد، دانشجویان حمایت همه جانبه خود را از فعالیت های هسته ای کشورمان و تیم مذاکره کننده هسته ای اعلام کردند.

در ابتدای ورود دانشجویان به نیروگاه اتمی بوشهر نیز مسوولان سازمان انرژی اتمی توضیحاتی درباره تاریخچه‌ نیروگاه‌های هسته‌ای، وضعیت نیروگاه‌های هسته‌ای در جهان، ایمنی نیروگاه‌های هسته‌ای، نسل جدید رآکتورها و چگونگی ساخت نیروگاه بوشهر به دانشجویان ارائه دادند.

لازم به ذکر است که دومین اردوی سراسری تشکل های دانشجویی به دلیل بازدید دانشجویان و حمایت آنها از تیم مذاکره کننده هسته ای در واحد بوشهر برگزار شد.

کد N726212