آیت‌الله نوری‌همدانی:

انقلاب را به‌درستی به نسل بعد منتقل کنیم

مرجع تقليد,آيت‌الله العظمي نوري همداني,انقلاب اسلامي ايران

آیت‌الله نوری‌همدانی گفت: شناخت زمان، برکات انقلاب و آثار آن از وظایف مسئولین و مردم است و لازم است این انقلاب که از جمله حوادث بزرگ تاریخ است را به نسل­‌های بعدی به درستی منتقل کنند.

آیت‌الله نوری‌همدانی گفت: شناخت زمان، برکات انقلاب و آثار آن از وظایف مسئولین و مردم است و لازم است این انقلاب که از جمله حوادث بزرگ تاریخ است را به نسل­‌های بعدی به درستی منتقل کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این مرجع تقلید در ­دیدار با مسئولین و خانواده‌های شهدای سردرود از توابع شهرستان رزن استان همدان، با تقدیر از حضور گسترده مردم انقلابی و متدین ایران اسلامی در راهپیمایی­22 بهمن اظهار کرد: خوشبختانه هر سال که از پیروزی شکوهمند انقلاب می‌گذرد، راهپیمایی با صلابت­‌تر و با شکوه­‌تر از سال‌های گذشته برگزار می‌شود و این نشانۀ عشق مردم به رهبر خود است.

وی به پیام‌های راهپیمایی­22 بهمن اشاره­ کرد و ­افزود: وحدت، همدلی، عشق و وفاداری مردم به انقلاب و نظام و رهبری از جمله این پیام­‌ها بود. مردم ایران با این حرکت و حضور خود در ­22 بهمن ثابت کردند که تا آخرین قطره خون از آرمان‌های امام و شهدا دفاع خواهند­ کرد و لحظه‌ای عقب‌نشینی نخواهند کرد.

آیت‌الله نوری‌همدانی اظهار کرد: پیام سوم راهپیمایی روز 22 بهمن این بود که مردم متدین و انقلابی در برابر مستکبران، ظالمان و ابر قدرت‌ها مقاوم و مستحکم هستند و تمام تلاش خود را برای احیاء ارزش‌های اسلامی و دینی بکار خواهند بست.

به گزارش ایسنا به نقل از حوزه نیوز، این مرجع تقلید به روایتی از امام صادق (ع) که فرمودند: «اگر در جامعه و هر روستایی عالم فقیه و پرهیزگار، طبیب دانا و مدیر­ توانا و خدمت­گزار نباشد، مردم آن جامعه و روستا از لحاظ زندگی دچار مشکلاتی می‌شوند» اشاره کرد و گفت: خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، ولایی و اسلامی از مقدس­‌ترین خدمت­‌ها در سایر­ نظام‌های موجود در دنیا است. بنابراین باید مسئولین شکرگزار این نعمت باشند که در چنین نظام و انقلابی مشغول خدمت رسانی به مردم هستند.

انتهای پیام

کد N725954