برخورد تعزیرات حکومتی با استخرهای آلوده

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان جزئیات پرونده استخرهای آلوده این استان و شکایت بانک ملی علیه یک سازمان را اعلام کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسین حسن‌پور مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان گفت: مرکز بهداشت گزارشی از 4 استخر در این استان برای اداره کل تعزیرات حکومتی گلستان ارسال کرده که بر مبنای آن آب این 4 استخر نمونه‌برداری شده و پس از انجام آزمایش های لازم مشخص شده است که آب این استخرها آلودگی میکروبی دارد و فاقد کلر بوده است.

وی افزود: پرونده تخلف این 4 استخر در تعزیرات گلستان تشکیل و با توجه به اهمیت موضوع در اسرع وقت و خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان همچنین از محکومیت یک شرکت برای عدم پرداخت ارز دریافتی خبر داد و گفت: بنا به گزارش اداره امور شعب بانک ملی استان گلستان، یک شرکت مبلغ 280 هزار و 250 یورو از بانک دریافت کرده تا لنز چشمی وارد کشور کند، اما شرکت تا پایان مدت مقرر هیچ جنسی وارد کشور نکرده است و در زمان سررسید هم هیچگونه وجهی پرداخت نکرده است.

وی تصریح کرد: پرونده این تخلف در یکی از شعب تخصصی تعزیرات استان گلستان تشکیل و و پس از بررسی در شعبه تجدیدنظر و محرز شدن تخلف، شرکت به پرداخت جریمه 166 میلیون ریالی در حق دولت محکوم شد.

انتهای پیام

کد N725554