۰

برخورد تعزیرات حکومتی با استخرهای آلوده

  • ۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان جزئیات پرونده استخرهای آلوده این استان و شکایت بانک ملی علیه یک سازمان را اعلام کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسین حسن‌پور مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان گفت: مرکز بهداشت گزارشی از 4 استخر در این استان برای اداره کل تعزیرات حکومتی گلستان ارسال کرده که بر مبنای آن آب این 4 استخر نمونه‌برداری شده و پس از انجام آزمایش های لازم مشخص شده است که آب این استخرها آلودگی میکروبی دارد و فاقد کلر بوده است.

وی افزود: پرونده تخلف این 4 استخر در تعزیرات گلستان تشکیل و با توجه به اهمیت موضوع در اسرع وقت و خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان همچنین از محکومیت یک شرکت برای عدم پرداخت ارز دریافتی خبر داد و گفت: بنا به گزارش اداره امور شعب بانک ملی استان گلستان، یک شرکت مبلغ 280 هزار و 250 یورو از بانک دریافت کرده تا لنز چشمی وارد کشور کند، اما شرکت تا پایان مدت مقرر هیچ جنسی وارد کشور نکرده است و در زمان سررسید هم هیچگونه وجهی پرداخت نکرده است.

وی تصریح کرد: پرونده این تخلف در یکی از شعب تخصصی تعزیرات استان گلستان تشکیل و و پس از بررسی در شعبه تجدیدنظر و محرز شدن تخلف، شرکت به پرداخت جریمه 166 میلیون ریالی در حق دولت محکوم شد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.