مسئول روابط عمومی حاما به ایلنا خبر داد:

جزئیات کنگره حزب اراده ملت ایران/ انجام اصلاح اساسنامه و انتخابات اعضای شورای مرکزی حزب

سیاست داخلی

سخنرانان این مراسم جناب آقای دکتر عارف، حجت الاسلام والمسلمین موسوی لاری، خانم دکتر معصومه ابتکار و حجت‌الاسلام و المسلمین سیدهادی خامنه‌ای هستند.

جزئیات زمان برگزاری و سخنرانان کنگره حزب اراده ملت ایران مشخص شد.

عضو کارگروه اجرایی کنگره در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا گفت: هفتمین کنگره ملی حاما یکم اسفند ماه سال جاری از ساعت ۹ صبح تا ۱۶ عصر با حضور شخصیت‌های سیاسی، میهمانان و اعضاء در تالار وزارت کشور برگزار می‌شود.

مهران رئوف افزود: براساس برنامه‌ریزی در نظر گفته شده، سخنرانان این مراسم جناب آقای دکتر عارف، حجت الاسلام والمسلمین موسوی لاری، خانم دکتر معصومه ابتکار و حجت‌الاسلام و المسلمین سیدهادی خامنه‌ای هستند.

مسئول روابط عمومی حاما تصریح کرد: این کنگره در قسمت افتتاحیه و پنل نخست (بخش صبح) با سخنرانی شخصیت‌های سیاسی و دبیرکل حزب اراده ملت ایران آغاز می‌شود و در پنل دوم (بعد از ظهر) که بصورت داخلی با حضور اعضا برگزار خواهد شد، اصلاح اساسنامه و انتخابات اعضای شورای مرکزی حزب در دستور کار قرار دارد.

مسئول روابط عمومی حاما یادآور شد: حضور خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌های گروهی پس از انجام هماهنگی با ستاد برگزاری کنگره٬ در بخش اول که از ۹ صبح آغاز می‌شود، بلامانع است.

همچنین به گفته این عضو کارگروه اجرایی کنگره، تارنمای جدید پایگاه کشوری حزب اراده ملت ایران نیز رونمایی و در حاشیه آن، نمایشگاه عکس حاما نیز برگزار خواهد شد.

کد N725513