مدیركل روابط عمومی قوه قضاییه:

آیت الله آملی لاریجانی سه‌شنبه به استان لرستان سفر می‌كند

سیاست داخلی

آیت الله آملی لاریجانی در این سفر علاوه بر بررسی مسایل قضایی استان لرستان و آشنایی نزدیك با عملكرد دادگستری استان در كنگره بزرگداشت برادران شهید رحیمی حضور می‌یابد.

مدیركل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه گفت: آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه در رأس هیأت عالی قضایی به استان لرستان سفر می‌كند.

به گزارش ایلنا و به نقل از اداره كل روابط عمومی قوه قضاییه، حسن رحیمی افزود: آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه در ادامه سفرهای استانی خود، 28 و 29 بهمن ماه برای بررسی مسایل قضایی و دیدار با مسئولان، قضات و كاركنان دادگستری استان لرستان به این استان سفر می‌كند.

مدیركل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه خاطرنشان كرد: رئیس قوه قضاییه را در این سفر مسئولان عالی قضایی و رؤسای سازمان‌های تابعه دستگاه قضایی همراهی می‌كنند.

وی گفت: آیت الله آملی لاریجانی در این سفر علاوه بر بررسی مسایل قضایی استان لرستان و آشنایی نزدیك با عملكرد دادگستری استان در كنگره بزرگداشت برادران شهید رحیمی حضور می‌یابند و ضمن دیدار با اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا، جانبازان، روحانیون و ایثارگران در جمع آنها سخنرانی خواهند كرد.

وی اظهار كرد: دیدار با نخبگان حوزوی و دانشگاهی استان از جمله برنامه‌های دیگر رئیس قوه قضاییه در این سفر است.

مدیركل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه افزود: در سفر هیئت بلند پایه قضایی به استان لرستان، تعدادی از مسئولان عالی قضایی به نمایندگی از رئیس قوه قضاییه با حضور در شهرستانها و مساجد مركز استان ضمن دیدار با مردم، در جمع قضات، مسئولان و كاركنان دستگاه قضایی شهرستانهای استان نیز حاضر خواهند شد و به بررسی مشكلات قضایی مناطق خواهند پرداخت.

وی اظهار داشت: در پایان این سفر دو روزه، جلسه مسئولان عالی قضایی نیز در استان لرستان تشكیل می‌شود و مسئولان عالی قضایی به بررسی مسایل و مشكلات قضایی استان خواهند پرداخت.

 

کد N725512