رضایی در پیش از خطبه های نمازجمعه تهران:

باید بسیج ملی برای اجرای اقتصاد مقاومتی ایجاد شود

سیاسی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید بسیج ملی برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی که از سوی رهبری انقلاب ابلاغ شده است ایجاد شود.

به گزارش خبرنگار مهر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه امروز گفت: دولت و مجلس مجری سیاست های اقتصاد مقاومتی هستند و ملت ناظر بر اجرای آن می باشند.

وی با تاکید بر اینکه مردم باید ناظر رهبر انقلاب بر اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی باشند گفت: باید بسیج ملی برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ایجاد شود.

رضایی با تاکید بر اینکه مسیر کشور مشخص است اظهار داشت: سیاست های کلی نظام و سیاست های اقتصاد مقاومتی مسیر دولت و مجلس را مشخص کردند و دولت و مجلس نباید خارج از آن سیاست ها عمل کنند. نمی شود هر دولت و مجلسی سر کار می آیند در مسیر جدیدی حرکت کنند و خارج از برنامه های سیاست های کلی عمل کنند.

وی ادامه داد: فرودگاه دوبی امروز ۲۰ میلیارد دلار درآمد دارد و فرودگاه ابوظبی نیز ۱۸ میلیارد دلار، اما فرودگاه امام همچنان مشکلات خاص خود را دارد.

دبیر مجمع تشخصی مصلحت نظام تاکید کرد: همه باید دست به دست هم دهیم تا منویات رهبری انقلاب درخصوص سیاست های اقتصاد مقاومتی را جامع عمل بپوشانیم.