/22 بهمن؛ شکست آمریکا مقابل منطق ایران/

نماینده لردگان: حضور گسترده مردم در راهپیمایی، سیاست دنیا نسبت به انقلاب را تغییر داد

22 بهمن,دهه فجر

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی امسال، سیاست دنیا نسبت به نظام و انقلاب ما را تغییر داد.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی امسال، سیاست دنیا نسبت به نظام و انقلاب ما را تغییر داد.

مجید جلیل در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه چهارمحال و بختیاری افزود: دهه فجر ثمره تلاش مردمی است که چندین سال با رهبری امام خمینی(ره) و تقدیم هزاران هزار شهید انقلاب کردند و این نهال نوپا را به ثمر رساندند.

وی اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن، اعلام تجدید پیمان با نظام و ایستادگی مقتدرانه در برابر دشمن یاوه‌گو بود.

جلیل با اشاره به ضرورت تبیین انقلاب برای نسل امروز، تصریح کرد: مراسمات دهه فجر انتقال دهنده دستاوردهای انقلاب به نسل‌های بعدی است و باید در این راستا به گونه‌ای مطلوب اقدام کرد؛ چراکه زرق و برق‌های زندگی کنونی سبب شده است تا جوانان متوجه نشوند که این انقلاب چگونه و با تحمل چه سختی‎هایی بوجود آمد و چه کسانی در این راه کشته شدند.

به گفته وی، حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن سبب شد تا دشمنان نظام متوجه شوند ملت ایران هنوز پشتوانه دولت و نظام هستند.

جلیل خاطرنشان کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی امسال، سیاست دنیا به نظام و انقلاب را تغییر داد؛ چراکه باید با ایجاد تعامل سازنده با دنیا زمینه ساز گسترش انقلاب شد و این ارتباط به واسطه این حضور محقق می‌شود.

انتهای پیام

کد N723676