پیام تشکر بسیج از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

سیاسی

سازمان بسیج مستضعفین در پیامی از امت ولایتمدار ایران اسلامی به خاطر حضور پرشور در راهپیمایی سراسری 22 بهمن تشکر کرد.

به گزارش دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) سازمان بسیج مستضعفین در پی حضور ده‌ها میلیونی امت ولایتمدار ایران اسلامی در یوم الله 22 بهمن ماه پیام تشکری را به شرح ذیل صادر کرد:

«بسم الله الرحمن الرحیم

وَالَّذِینَ جَاهَدُوا فِینَا لَنَهْدِیَنَّهُمْ سُبُلَنَا وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ الْمُحْسِنِینَ

حضور مقتدرانه و پرشکوه آحاد مردم شریف و ولایت مدار ایران اسلامی در راهپیمایی غرور آفرین و عزت بخش یوم الله 22بهمن ماه، بار دیگر نشان داد که این امت آزادی خواه و استقلال طلب همواره با ایستادگی و مقاومت سلحشورانه خویش تا پای جان به آرمان‌ها و فضایل ناب انقلاب اسلامی پایبند بوده و نه تنها گذشته ایام موجب شکاف میان نسل‌های مختلف می‌گردد بلکه ارزش‌های والای ولایت، روح و جان گذشتگان و آیندگان را مسخّر افکار آسمانی پیر و مراد جماران و سید خراسان نموده است.

این شکوه حضور که پر خروش‌تر از سنوات قبل بود اثبات نمود که این ملت آزاد بوده و این آمریکای مستکبر است که دستانش بسته است. این شیطان بزرگ است که با ضربه متقابل ملت ایران، در منجلاب گیر کرده و به اضمحلال نهایی‌اش و تحقق شعار پر شور «مرگ بر آمریکا» نزدیک نزدیک شده است.

البته حضور در صحنه‌های انقلاب به ویژه راهپیمایی روز گذشته زیر برف و باران و گرد و غبار از زن و مرد تا پیر و جوان، بار دیگر مسئولیت مسئولان عالی نظام را یادآوری می کند تا ضمن قدرشناسی؛ سرعت پیشرفت همه جانبه کشور را به ویژه در حوزه اقتصادی با تحقق بدون ذره‌ای توقف "اقتصاد مقاومتی" دو صد چندان نموده و چشم را بر ظرفیت‌های داخلی بدوزند. ظرفیت‌هایی که هر گاه به آن توجه شد نه تهدید و تحریم و نه زورگویی و باج‌خواهی سر سوزنی اثر نکرده و موجب توقف زیاده‌خواهی‌ها و افزون طلبی‌های بیگانه شد.

در پایان، ضمن ادای شکر و سپاس الهی به پاس حیات‌مان در سرزمین مقدس اسلامی ایران از رهنمودهای حکیمانه و مدبرانه امام خامنه‌ای عزیز دامت برکاته در تعیین مسیر مذاکرات، خداوند سبحان را شکر نموده و به پاس نعمت بی بدیل ولایت و رهبری دانشمندی حکیم و فرزانه بر خود می‌بالیم. همچنین از یکایک امت شهیدپرور و مردم خداجوی ایران اسلامی که بار دیگر با حفظ وحدت ملی و انسجام اسلامی خویش امید و بهجت قلبی را در اذهان و افکار آزاد اندیشان عالم به ویژه ملت‌های به پا خواسته در بیداری اسلامی تقویت نموده و موجب یأس و نومیدی قلوب کریه نظام سلطه گردیدند تشکر و قدردانی نموده و دست به دعا بر می داریم که "اللهم عجل لولیک الفرج".

سازمان بسیج مستضعفین

23 بهمن 93»

انتهای پیام

کد N723273