نماینده مردم بروجن:

مردم نشان دادند که دنباله‌رو ارزش‌های انقلاب هستند

22 بهمن

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی حضور عظیم مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن را نماد اتحاد و انسجام ملی بین مردم و مسئولان دانست.

امیرعباس سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه چهارمحال و بختیاری با تبریک فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی با اشاره به راهپیمایی پرشور مردم در 22 بهمن امسال افزود: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی نشان دادند مثل همیشه و پیشگام، پشت سر رهبر جمهوری اسلامی ایستاده و دنباله‌رو ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند.

وی گفت: این حضور مطابق با سال‌های قبل قطعا پیام بزرگی هم برای کشورهای مستکبر و هم نیروهای ستون پنجمی آن‌ها یعنی خودفروخته‌هایی که میزبانی غرب را می‌کنند داشت و بخش اعظم توطئه غرب را خنثی کرد.

وی مهم‌ترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی را استقلال و هویت یافتن ایران در زمینه‌های سیاسی، نظامی و اقتصادی دانست و گفت: ایران ثابت کرده است که در رأس قدرت‌های عظیم دنیاست.

این نماینده مجلس با اشاره به دستاوردهای علمی، صنعتی و نظامی کشور اظهار کرد: مهندسان، محققان و دانشمندان ایران ثابت کردند که ما در هر زمینه‌ای حرفی برای گفتن داریم.

سلطانی تحریم‌ها علیه ایران را نیز فرصتی برای بالندگی کشور دانست و گفت: تحریم‎ها موجب شد ایران اسلامی در بسیاری از زمینه‌ها به خودکفایی برسد.

وی با بیان این‌که «ایران در بسیاری از زمینه‌های علمی، تخصصی و تولیدی جزو 10 کشور برتر دنیاست»، افزود: در 36 سال گذشته ایران در بخش کلان به پیشرفت‌های وسیعی دست یافته است.

وی همچنین بر ضرورت تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی برای دستیابی کامل به اهداف کشور تاکید کرد و گفت: در حوزه اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبری، آن‌چه ضرورت دارد ارائه گزارش عملکرد است نه ارائه راهکار؛ چراکه راهکارها پیش از این نیز ارائه شده و اکنون زمان عملی کردن آن‌ها و ارائه عملکردهاست.

این نماینده مجلس اظهار کرد: اگر اقتصاد مقاومتی آن‌گونه که مقام عظمی ولایت فرمودند دنبال شود موجب نه تنها بخش اعظم مشکلات مردم جامعه رفع بلکه کمترین آسیب نیز بر پیکر اقتصاد کشور وارد و طمع دشمنان کمتر خواهد شد.

وی گفت: با توجه به توانایی‌ها و استعدادهای عظیمی که در حوزه‌های مختلف در کشور وجود دارد به طور قطع با کمک همه آحاد جامعه و مسئولان در این زمینه به پیروزی خواهیم رسید و غرب را به زانو در می‌آوریم.

وی افزود: مردم ایران هر قوم و مذهب و هرگونه اختلاف سلیقه و نظری که داشته باشند در نهایت یک هدف مشترک دارند و آن پاسداشت جمهوری اسلامی ایران و خون شهداست که در کنار هم ایستاده و دشمنان داخلی و خارجی را ناامید خواهند کرد.

سلطانی همچنین به ضرورت هوشیاری هرچه بیشتر مسئولان در شناسایی توطئه غرب برای ضربه زدن بر پیکر انقلاب اسلامی تاکید کرد و گفت: مسئولان با درایت، صبر و شکیبایی در کنار مردم همیشه در صحنه و رهبری خواهند بود.

انتهای پیام

کد N722961