/22 بهمن؛ شکست آمریکا در مقابل منطق ایران/

تابش:

نماینده مردم اردکان گفت: انقلاب اسلامی ایران احیاگر جنبش بیداری اسلامی بود که زلزله‌ای در کشورهای آسیایی و افریقایی بوجود آورد و موجب گسترش اسلام در میان آزادیخواهان و عدالت‌جویان در قاره آمریکا و اروپا شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدرضا تابش در جمع راهپیمایان 22 بهمن شهرستان اردکان با گرامیداشت یاد حضرت امام(ره) و شهدای والامقام انقلاب و آرزوی سلامتی برای خلف ایشان مقام معظم رهبری ادامه داد: یاد می‌کنیم از آن روزی که روح خدا به میان ملت آمد و ایران جان تازه یافت و به مدد آن بیداری، سرود پیروزی در 22 بهمن سال57 خوانده شد.

وی با بیان این‌که «هدف انقلاب اسلامی تکریم انسانیت و پاسداشت و عزت‌بخشی به ارزش‌های والای انسانی است» گفت: تحقق استقلال و آزادی بدون پذیرفتن نقش مردم در کشور و تامین آزادی و امنیت آن‌ها ممکن نیست.

وی ادامه داد: دو وجه ضداستبدادی و ضداستعماری انقلاب و خواست ملی و انقلابی است که باید امروز به عنوان یک وظیفه همگانی در تحقق آن کوشید.

نماینده اصلاح‌طلب مجلس نهم همچنین در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: موضع‌گیری هوشمندانه اخیر رهبری معظم انقلاب در بیان این‌که "اگر توافقی انجام شود باید در یک مرحله و در بردارنده کلیات و جزییات باشد " و حمایت از تیم مذاکره کننده، پیام روشنی به طرف مقابل جهت پرهیز از اتلاف وقت و خودداری از سیاست فریب در پشت لبخندهای دیپلماتیک داد.

وی تاکید کرد: ایران تاکنون برای نشان دادن حسن نیت خویش برخی فعالیت‌های خود را محدود کرده است اما طرف مقابل با زیاده خواهی و اتلاف وقت، در صدد متقاعد کردن گروه‌های داخلی و هم پیمانان خارجی خصوصا رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای حوزه خلیج فارس است.

وی تصریح کرد: آمریکا باید با اغتنام فرصت پیش آمده ،ضمن احترام به حقوق هسته‌ای ایران و پرهیز از رویکرد گزینشی و رویه تبعیض‌آمیز به یک توافق همه‌جانبه با ایران که به نفع هر دو کشور باشد دست یابد و در عین حال اگر منافع ملی ما به خطر بیافتد ملت ایران همچون ید واحده مقابل زیاده خواهی‌های قدرت‌های استکباری می‌ایستند و تن به ننگ و ذلت نخواهد داد.

نماینده مردم اردکان در بخش پایانی سخنانش گفت: جای افتخار دارد مردم شهرستان اردکان با هدایت های روشنگرانه و آگاهی بخش پیر روشن ضمیر و مجاهد، مرحوم آیت ا.. خاتمی قدم در وادی انقلاب نهادند و از بذل جان و مال خویش برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی دریغ نکردید.

راهپیمایی گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی، نماینده مردم اردکان ، مسولان و اقشار مختلف مردم اردکان از مسجد کوشکنو پایگاه انقلاب اسلامی آغاز و تا میدان 15 خرداد ادامه یافت.

انتهای پیام

کد N722720