حجت‌الاسلام سیدهادی خامنه‌ای:

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پشتیبانی از مذاکرات هسته‌ای است

سیاست داخلی

همه گروه‌های اصلاح‌طلب از مردم دعوت کردند تا در راهپیمایی شرکت کنند، چرا که اصلاح‌طلبان نیز بخشی از نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام تاکید کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به نوعی پشتیبانی از مذاکرات هسته‌ای به حساب می‌آید.

به گزارش خبرنگار ایلن، حجت‌الاسلام و المسلمین هادی خامنه‌ای در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران درباره حضور گسترده مردم در این راهپیمایی گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن به نوعی پشتیبانی از مذاکرات هسته‌ای به حساب می‌آید، چرا که کارشناسان هسته‌ای زحمت کشیده‌اند و مردم نیز قدردانی خود را نشان می‌دهند.

وی با بیان اینکه این راهپیمایی پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی است، اظهار داشت: راهپیمایی امسال پررنگ‌تر از همیشه بود، چون مردم همیشه در مقابل تهدید عکس‌العمل نشان می‌دهند و حالا که تهدید صورت گرفته، مردم نیز بهتر از سال‌های گذشته حضور پیدا کرده‌اند.

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام با اشاره به حضور اصلاح‌طلبان در راهپیمایی 22 بهمن یادآور شد: همه گروه‌های اصلاح‌طلب از مردم دعوت کردند تا در راهپیمایی شرکت کنند، چرا که اصلاح‌طلبان نیز بخشی از نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

 

کد N722563