/22 بهمن؛ شکست آمریکا مقابل منطق ایران /

مشاور عالی فرماندهی کل سپاه پاسداران: ملت ایران تحقیر شدنی نیست

مشاور عالی فرماندهی کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه امروز مردم با حضور خود در راهپیمایی22بهمن چند نکته را به یاد آوردند و اعلام کردند، گفت: اولین نکته آن بود که روز 22بهمن روز یاس و ناامیدی دشمنان است و روز بیعت با امام راحل و مقام معظم رهبری است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان شمالی، حمید رضا مقدم فر در راهپیمایی 22 بهمن در جمع مردم بجنورد افزود: نکته دوم آن است که ما قدردان این نعمت الهی(انقلاب اسلامی) هستیم.

وی ادامه داد: ما ملتی بودیم که در دوران رژیم پهلوی تحقیر می شدیم، این درحالیست که امام آمد و ما را نجات داد.این انقلاب به ما هویت و عزت داد. و حضور مردم در راهپمایی 22بهمن، حضور شکر است.و در حقیقت امام بر گردن ما حق حیات دارد.

وی اظهار کرد: تفاوت پیام 22 بهمن امسال با سال های گذشته در این است که ملت ایران به دهان دشمن زدند و نشان دادند که تحقیر شدنی نیستند.آن ها قصد داشتند، در پرونده هسته ای ملت ایران را تحقیر کنند اما مردم با حضور خود دشمنان را مایوس کردند.

وی با اشاره به این‌که ما برای این انقلاب هزینه های زیادی کردیم که آن خون شهدا بوده است، اما به دست آوردهای فروانی نیز دست یافتیم، بیان کرد: در کشور های دیگر طی جنگ های جهانی اول و دوم افراد خیلی زیادی کشته شدند اما هیچ نتیجه ای برای آن ها نداشت.

مقدم فر توضیح داد: اما امروز این انقلاب 36 ساله شده است و دست آوردهایی همچون صدور انقلاب را داشته است.در حال حاضر بیداری اسلامی با الگوی انقلاب اسلامی مسلمانان را به حرکت درآورده است.

وی تصریح کرد: امروز پیام مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی رفته است، امروز معظم له با جوانان آمریکا و اروپا صحبت می کند که این عمق استراتژی انقلاب ما را نشان می دهد.

وی با بیان این‌که دو چیز رمز پیروزی این انقلاب تاکنون بوده است، توضیح داد: ولایت فقیه و مردم رمز این پیروزی هستند، بطوریکه بعد از فتنه سال 88آمریکا به اتاق فکر خود اعلام کرد که بررسی کنند به چه دلیل جنگ نرم آن ها در کشورهایی همچون شوروی اثر و موجب فروپاشی آن ها شد اما در ایران تاثیری نداشت که این اتاق فکر وجود ولایت فقیه و مردم را در ایران عامل این امر دانستند.

وی خاطرنشان کرد: دشمن بعد از فتنه سال 88 پیچیده و چند لایه شده است، امروز باید دشمن را خوب بشناسیم که یکی از چراغ راه ها بصیرت افزایی است.

مشاور عالی فرماندهی کل سپاه پاسداران با ذکر این‌که یکی از توطئه هایی که دشمن در ایران به دنبال آن است این است که از مقاومت تعریف دیگری بسازد، گفت: دشمن می داند که به صورت مسلح نمی تواند کاری بکند و البته باید کاملا آماده باشیم.از اقتصاد مقاومتی به عنوان اقتصاد ریاضتی تعبیر می کند، اما اقتصاد مقاومتی اقتصادی است که در آن تعالی و پیشرفت وجود دارد.

وی افزود: ما در موضوع انرژِی هسته ای نشان دادیم که اهل مذاکره هستیم و فریب نمی خوریم.موضوع تعلیق به جای حذف تحریم ها نیز فریب دشمنان بود که البته تیم مذاکرده کننده ایرانی هوشمند و آگاه است.

وی ادامه داد: توافق نامه روی کلیات یعنی چک سفید دادن به دشمن است تا راه برای دبه کردن آن باز شود.

وی با اشاره به این‌که هم اکنون دشمن چهار حربه را دنیال می کند، اظهار کرد: پروژه حاشیه سازی، پروژه عادی سازی از جمله این حربه ها است ودشمن می خواهد تا دشمنان جلوی چشم ملت ایران عادی شوند، اما آمریکا دشمن ما است و عادی نمی شود.

مقدم فر پروژه فراموش سازی و فساد نمایی را از دیگر حربه های دشمن بیان کرد و توضیح داد: دشمن می خواهد مردم 9دی، 22بهمن و ارزش های انقلاب را فراموش کنند.

وی تصریح کرد: دشمنان میلیاردها دلار خرج کرده اند که بگویند مسولان جمهوری اسلامی ایران فاسد هستند این درحالیست که این نظام سالم ترین و پاک ترین مسوولان را دارد.

وی بیان کرد: دشمنان، مسوولان نظام جمهوری اسلامی را با مسوولان رژیم پهلوی مقایسه می کنند این درحالیست که قاچاق مواد مخدر و فساد اخلاقی در بدنه خود این رژیم وجود داشت.

وی خاطرنشان کرد: اما گاهی مسائل جناحی و تفاوت سلائق بین مسولان موجب می شود تا یکدیگر را متهم کنند، اما اتهام زنی مسولان جهت گیری جزء جداسازی مردم با مسوولان را ندارد.

گفتنی است در مراسم این راهپمایی شعارهایی همچون انرژی هسته ای خواسته ملت ما است، مذاکره با قدرت نشان ملت ما است، نه تحریم، نه ذلت شعار ملت ما است، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل سر داده شد. همچنین سرود پیروی انقلاب نیز توسط دانش آموران خوانده شد.

انتهای پیام

کد N722426