سی و هفتمین بهار انقلاب/۲۴

میرکاظمی: مردم ذلت را نمی پذیرند/ توجه مسئولان به ارزشهای انقلاب

سیاسی

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام کردند که ذلت را نمی پذیرند و مسئولین نیز نباید به هیچ چیزی جز ارزشهای انقلاب توجه کنند.

سید مسعود کاظمی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران، در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب هر سال با شکوه تر از سال قبل است اظهار داشت: احساس می کنم روزهای سال ۵۷ تکرار شده و مردم با همان شور و شوق حاضر می شوند؛ حتی بچه هایی که انقلاب را ندیده اند، کاملا انقلابی حاضر شده اند و این نیز لطف خدا است.

وی درباره وظیفه مسئولان با توجه به حضور همیشگی مردم در صحنه گفت: مسئولان باید توجه کنند که به هیچ چیزی جز ارزشهای انقلاب نگاه نکنند؛ آنچه باعث اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی شده همین حضور مردم در صحنه است و هر گاه احساس کرده اند ارزشهای انقلاب در خطر بوده، خودشان در صحنه حاضر شده اند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: در حوادثی مانند خلق عرب و تحرکات منافقین همین مردم در صحنه حضور یافتند و انقلاب را حفظ کردند و امروز هم احساس دیگری دارند که در لبیک به ندای مقام معظم رهبری اعلام کردند که ذلت را نمی پذیرند.