/22 بهمن؛ شکست آمریکا مقابل منطق ایران/

علیخانی: حضور مردم نشان‌دهنده حمایت از بیانات رهبری است

یک نماینده پیشین مجلس گفت: حضور پرشور ملت در راهپیمایی 22 بهمن نشان‌دهنده حمایت مردم از بیانات مقام معظم رهبری است.

یک نماینده پیشین مجلس گفت: حضور پرشور ملت در راهپیمایی 22 بهمن نشان‌دهنده حمایت مردم از بیانات مقام معظم رهبری است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین قدرت‌الله علیخانی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن، ‌اظهار کرد: بحمدالله روز به روز حضور مردم در راهپیمایی‌ها گسترده‌تر می‌شود و اقشار، احزاب و شخصیت‌های سیاسی مختلف در راهپیمایی شرکت می‌کنند و با حضور خود یک بار دیگر از آرمان‌های امام (ره) و رهبری حمایت می‌کنند که این حضور قابل تحسین است.

وی درباره پیام حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، تصریح کرد: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری درباره مسأله توافق در مذاکرات هسته‌ای این حضور نشان دهنده حمایت مردم از بیانات رهبری است و اگر قرار است توافقی انجام شود باید در یک مرحله صورت گیرد که با برداشتن همه تحریم‌ها ایران هم به تعهدات خود بعد از لغو تحریم‌ها عمل خواهد کرد.

این نماینده پیشین مجلس همچنین در پاسخ به سوالی درباره اظهارات محمدرضا رحیمی درباره برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و عملکرد قوه قضائیه در پرونده‌های فساد اقتصادی، بیان کرد: بالاخره سروکار آقای رحیمی با اصول‌گرایان بوده است. البته به نظر من این مسأله قابل توجهی نیست که ذکر آن قابل توجه باشد. ولی بالاخره سروکار ایشان با اصول‌گرایان است و هدف و اظهاراتش نیز به اصول‌گرایان و کاندیداهایی که داشته است باز می‌گردد.

علیخانی اضافه کرد: این مسائل در مقابل اتفاقاتی که در دولت احمدی نژاد به وجود آمد خیلی جزئی است.

انتهای پیام

کد N722045