عارف در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن:

از تندروها می‌خواهم به خواست ملت و رهبری توجه کنند

سیاست داخلی

امروز مردم با حضورشان به ما پیام می‌دهند و این پیام به مسئولان، وحدت کنار گذاشتن اختلافات و توجه به منافع ملی است و اگر ما به نکاتی که مورد توجه مردم است توجه کنیم مشکلات کشور حل می گردد.

معاون اول دولت اصلاحات تاکید کرد: من از تندروها می خواهم به خواست ملت و رهبری توجه کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا٬ محمدرضا عارف در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن که در مقابل درب اصلی دانشگاه صنعتی شریف در میان گروه‌های مردمی حاضر شده بود٬ در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا٬ مبنی براینکه شما چندی پیش در یادداشت‌تان خواستار رفع کدورت‌ها و سوءتفاهم‌ها میان نیروها و دلسوزان انقلاب شده بوده‌اید٬ راهکار شما در این باره چیست، گفت: راهکار این مساله توجه به آرمان های انقلاب با اصولی‌ست که مورد پذیرش مردم قرار گرفته تا بدینوسیله مناقشات و کدورت‌هایی که وجود دارد از بین برود.

وی با بیان اینکه ما باید تلاش کنیم تا دنبال رو رهبری و مردم باشیم اظهار داشت: امروز مردم با حضورشان به ما پیام می‌دهند و این پیام به مسئولان، وحدت کنار گذاشتن اختلافات و توجه به منافع ملی است و اگر ما به نکاتی که مورد توجه مردم است توجه کنیم مشکلات کشور حل می گردد.

رئیس بنیاد امید ایرانیان در پاسخ سوال دیگر خبرنگار ایلنا٬ در خصوص تلاش افراطیون برای به حاشیه راندن عملکرد دولت تقدیر و امید نیز تصریح کرد: من از این افراد می خواهم تا به خواست ملت و رهبری توجه کنند و تلاش نکنند تا از رهبری جلو بیفتند.

عارف درباره مذاکرات نیز خاطرنشان کرد: موضع ما در مذکرات توجه به منافع ملی است و انشاالله این مساله تحقق یابد.

کد N722029