/22 بهمن؛ شکست آمریکا مقابل منطق ایران/

جنتی: اختلافات ما داخلی است

راهپيمايي,22 بهمن,احمد جنتي,دبير شوراي نگهبان,دهه فجر

دبیر شورای نگهبان با تأکید بر این‌که «حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن پیام‌های بسیاری دارد» گفت: یکی از پیام‌های حضور مردم این است که اختلافات ما داخلی است و در مورد سیاست‌های ظالمانه خارجی همه در داخل یک کلمه بر زبان می‌آوریم.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آیت‌الله احمد جنتی در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران با تأکید بر این‌که «حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن دارای صد پیام است» خاطرنشان کرد: یکی از پیام‌های حضور پرشور مردم در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی این است که ما در داخل همه باهم در مقابل آمریکا، اسرائیل و دنیا متحدیم.

وی با تأکید بر این‌که «پیام مردم این است که اختلافات ما داخلی است» افزود: پیام امروز مردم این است که ما در داخل و در پاسخ به سیاست‌های ظالمانه خارجی همه یک کلمه بر زبان می‌آوریم.

جنتی همچنین با بیان این‌که «امروز روز شادی ملت ایران است» اظهار کرد: امروز امام (ره) ناظر بر وضعیت ما است و روح امام شاد است.

این عضو مجلس خبرگان رهبری همچنین با تأکید بر این‌که «مردم امروز یکصدا فریاد می‌زنند که ما از دشمن نمی‌ترسیم» گفت: ما الله اکبر و رهبر داریم و زیر لوای علی و آل علی هستیم. ما حسینی هستیم و حسینیه داریم و از هیچ دشمنی نمی‌ترسیم. همانطور که شهدای ما ایستادند تا شهید شوند ما نیز همه ایستاده‌ایم تا یا دشمن را بشکنیم یا خودمان شهید شویم.

انتهای پیام

کد N721982