/22 بهمن؛ شکست آمریکا مقابل منطق ایران/

گزارش ایسنا از حاشیه‌های راهپیمایی 22 بهمن

22 بهمن,دهه فجر

مردم ایران در 22 بهمن ماه با حضور پرشور و نشاط و وحدت‌آمیز خود برگ زرین دیگری بر افتخارات خود افزودند و گام‌های بلندی در مسیر اقتدار کشور برداشتند تا بدخواهان ملت بیش از پیش مایوس شوند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) 22 بهمن امسال ویژگی خاصی داشت و آن پاسخ صریح ملت ایران به یاوه‌گویی‌ها و اهانت هتاکانه نشریه فرانسوی به پیامبر عظیم‌الشان اسلام بوده است. ملت ایران در شعار و عمل خود نشان دادند که ما عاشق رسول الله(ص) هستیم.

22 بهمن امسال بار دیگر ملت بزرگ ایران از بیداری اسلامی در کشورهای همسایه و مقابله با تحرکات تروریستی تکفیری‌ها و حرکت‌های آزادیخواهی و مقابله با شیطان بزرگ آمریکا و هم‌پیمانان آن در هر نقطه از جهان دفاع و حمایت کردند.

خانواده‌های شهدا با همراه داشتن تصاویر شهیدان در راهپیمایی، نخبگان، ورزشکاران، قهرمانان و برگزیدگان رتبه‌های علمی و مدال‌آوران المپیادهای جهانی با حضور خود جلوه‌ ویژه‌ای را به تصویر کشیدند.

حضور هنرمندان جوان تجسمی دانشگاه‌های هنر در مسیرهای راهپیمایی و خلق آثار و تابلوهایی به دست آنان در حاشیه مراسم 22 بهمن امسال مشهود بود.

امسال جانبازان به ویژه جانبازان ویلچری، شیمیایی و قطع نخاعی با وجود مشکلات و وخامت احوال‌شان برای حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب و آرمان‌های شهدا با حضور در راهپیمایی 22 بهمن با ولایت و رهبری بیعتی دوباره بستند.

بیش از 4 هزار و 500 خبرنگار، عکاس و عوامل خبری در تمامی استان‌های کشور برای پوشش خبری ویژه برنامه 22 بهمن فعالیت داشتند؛ بیش از 265 خبرنگار خارجی و 1500 خبرنگار، عکاس و عوامل خبری داخلی در تهران و همچنین بیش از دو هزار و 800 خبرنگار، عکاس و تصویربردار در استان‌های کشور مراسم 22 بهمن را پوشش خبری و تصویری دادند.

بیش از 980 غرفه فرهنگی، هنری، خبری، امدای و رفاهی در مسیرهای ده‌گانه راهپیمایی در تهران و حدود 18هزار غرفه در مسیرهای راهپیمایی در سراسر کشور تعبیه شده است.

اقلام تبلیغاتی از جمله پرچم و ماکتی از پهپاد RQ170 ایرانی به راهپیمایان اهدا می‌شد.

ادامه دارد

کد N721957