بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران:

در 22 بهمن به بیانات مقام معظم رهبری لبیک می‌گوییم

22 بهمن,دهه فجر

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران با صدور بیانیه‌ای پیرامون بیانات مقام معظم رهبری در آستانه 22 بهمن اعلام کرد: باید همه بدانند که دانشجویان نظام اسلامی و پیروان امام خامنه‌ای برای تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب و سربلندی ملت مظلوم و بزرگوار ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود و اگر نیاز باشد همچون گذشته خون خود را به پای پایداری و سربلندی انقلاب اسلامی خواهد ریخت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،متن این بیانیه به شرح زیر است:

امام خمینی(ره): پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد.

سلام بر امام خامنه‌ای

بیانات گوهربارتان در دیدار کارکنان و فرماندهان نیروی هوایی، بار دیگر ما را واداشت تا دست بر قلم ببریم، به شما لبیک گفته و با عمل به فرمایشات حضرت عالی دشمنان اسلام و این مرز و بوم را ناامید کنیم.

باید بگوییم بصیرت در نگاهتان، صلابت در چهره‌تان و منطق و شجاعت در کلام تان نوید و آرامش بخش بر دل های ما دانشجویان نظام اسلامی می باشد.

باید همه بدانند که دانشجویان نظام اسلامی و پیروان امام خامنه ای برای تحقق اهداف و آرمان های انقلاب و سربلندی ملت مظلوم و بزرگوار ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود و اگر نیاز باشد همچون گذشته خون خود را به پای پایداری و سربلندی انقلاب اسلامی خواهد ریخت.

و نیز در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و استقلال ملت شریف و همواره در صحنه ایران عزیز که با رشادت، تحمل رنج و اهدای خون ها سایه استکبار جهانی را از سر خود کنار زده و نور الهی را بر جان ها و این سرزمین گستراندند و موجب حقارت و تلخی استکبار جهانی، آمریکای جنایتکار و همپیمانانش گردیدند که اساس کینه و دشمنی با این ملت شریف همین حرکت است، اعلام می کنیم: ما بار دیگر در 22 بهمن با حضور در اجتماع یکپارچه ملت ایران به جزء جزء بیانات شما با تکیه بر عنایت حق تعالی لبیک خواهیم گفت.

از مسئولان و به ویژه رئیس محترم جمهور و تیم مذاکره کننده هسته ای نیز می خواهیم با نصب العین قرار دادن فرمایشات و تذکرات رهبر انقلاب اسلامی، در کنار آحاد مردم در راهپیمایی حضور یافته و ذره ای از خطوط قرمز ایشان عدول نکنند. بر نمایندگان مجلس نیز وظیفه است قوانین مورد نیاز برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری را هرچه سریع تر به تصویب برسانند.

شکرگزار زندگی در عصر انقلاب اسلامی تحت رهبری امام خامنه‌ای هستیم.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران»

انتهای پیام

کد N721700