دعوت سازمان ثبت اسناد و املاک از مردم برای حضور گسترده در انتخابات

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت 22 بهمن ماه؛ سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این بیانیه آمده است:

«خورشید سی و ششمین بهار پرطراوت آزادی در حالی در میهن عزیز اسلامی مان طلوع می‌کند که جهانیان، محو تماشای عظمت و اقتدار خیره‌کننده ملت ایران شده است و در پرتو امواج بیداری‌بخش این انقلاب بزرگ الهی شده است.

انقلاب شکوهمند اسلامی مردم غیور ایران، یکی از بارزترین فریادهای اسلام خواهی، عدالت طلبی و انسان دوستی در طول تاریخ است و بی شک نقش مردم قهرمان ایران در به سرانجام رسیدن این انقلاب، نقشی غیر قابل انکار است. مردمی که همواره در راه ولایت مداری و استقلال طلبی، لحظه ای غافل نبودند و در طول تاریخ نشان دادند که هرگز از راه خویش برنخواهند گشت.

22بهمن روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است که با پیروی از آرمانهای امام (ره) و با هدایت داهیانه رهبر فرزانه انقلاب، در مقابله با دسیسه و توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه استوار و دژ مستحکم و تسلیم‌ناپذیر ایستاده است.

کارکنان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نیز همراه با ملت عزتمند و سربلند ایران با حضور آگاهانه و پرشور در راهپیمایی سراسری یوم الله 22 بهمن، ضمن بیعت مجدد با آرمان‌های امام راحل و شهداء گلگون کفن و نیز با پیروی از منویات رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) بار دیگر وحدت و همبستگی خود را در مقابله با توطئه ها و نقشه های شوم استکبار به رخ جهانیان خواهند کشید.»

انتهای پیام

کد N721460