با صدور بیانیه‌ای:

دعوت مجمع متخصصین ایران از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

سیاسی

مجمع متخصصین ایران با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: از آحاد ملت ایران می‌خواهیم که با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر بر نقش ممتاز عنصر ولایت مطلقه فقیه و مبانی انقلاب اسلامی تاکید کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر مجمع متخصصین ایران با صدور بیانیه‌ای از آحاد مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

محضر مبارک مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای ( مدظله العالی )

اینجانبان از طرف خود و هیئت رئیسه مجمع متخصصین ایران و به نمایندگی بیش از ده میلیون دانش آموخته دانشگاهی ، اساتید دانشگاهها ، متخصصین ، نخبگان و دانشجویان متعهد به اسلام عزیز و آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی و به ویژه در راستای سپاسگزاری درگاه الوهیت که حضرت امام خمینی (ره) را به عنوان معمار بزرگ انقلاب اسلامی همچنین بنیانگذار تمدن ایران اسلامی توانستند با یاران صدیق خود نهاد روحانیت و دانشگاهیان و ملت شریف و شهید پرور ایران، برگ زرینی را در تاریخ جهان بشریت رقم بزنند.

ضمن تشکر از حضرتعالی در پاسداشت و استمرار خط مشی آن امام همام از آحاد ملت ایران می خواهیم که با حضور گسترده و حداکثری خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر بر نقش ممتاز عنصر ولایت مطلقه فقیه و مبانی انقلاب اسلامی تاکید ورزیده و صحنه درخشان را در عرصه نظام بین الملل به نمایش گذارند .

بدون شک دهه فجر که آغاز آن رویش شجره طیبه انقلاب اسلامی بوده است و پایان آن ظهور حضرت صاحب الزمان (عج) می باشد را به ملت شریف ایران بویژه خانواده معظم شهدا و جانبازان تبریک عرض می نماییم.

 

والسلام علیک برحمه الله و برکات