مدیرکل اداره پیشگیری‌های قضایی:

پاسخ هتاکی دشمن به پیامبر اسلام را در روز 22 بهمن می‌دهیم

دهه فجر

مدیرکل پیشگیری‌های قضایی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: پاسخ تحقیرهایی که دشمن در ذهنش تصمیم دارد را در 22 بهمن با حضور گسترده خود خواهیم داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، علیرضا افتخاری گفت: امسال به دلیل شرایط خاص منطقه و جهان خصوصاً اروپا و آمریکا، حضور مردم در این راهپیمایی معنا دار خواهد شد و همانطور که رهبر عزیزمان فرمودند اگر کسی بخواهد ملت ایران را تحقیر کند با ضربه متقابل ملت مواجه می­ شود.

وی افزود: راهپیمایی روز 22 بهمن مشت محکمی بر یاوه گویی­ های آنها خواهد بود.

وی گفت: راهپیمایی امسال همچنین پاسخ صریح ملت ایران به هتاکی نشریه فرانسوی به پیامبر عظیم‌الشان است و ملت ما در شعار و عمل در این راهپیمایی نشان می­ دهند که عاشق رسول­ گرامی اسلام هستند.

افتخاری خاطرنشان کرد: به نظر می­‌رسد برنامه‌­ریزی­ هایی که در طول راهپیمایی امسال شده است مبتکرانه ­تر، خلاقانه ­تر و اندیشمندانه تر از سال‌های گذشته است، حضور مراکز علمی، تحقیقاتی، هنری، و مراکز مختلف دیگر در طول این راهپیمایی که با ایجاد غرفه ضمن ایفای نقش آگاهی رسانی زیر مجموعه های خود بر غنای راهپیمایی افزوده‌اند.

وی افزود: معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم اقدام به ایجاد غرفه­ هایی در خیابان انقلاب (قبل از خیابان ولی عصر) نموده که ضمن معرفی خود از آحاد مردم برای پیشبرد اهداف خود استمداد می جوید.

وی افزود: ما معتقدیم که پیشگیری درحوزه اجتماعی مقدم بر درمان است و این در جامعه مسیر نخواهد بود مگر اینکه متن جامعه و اجتماع خود بخواهد و با ما همراه شود و بهمین دلیل دست نیاز بسوی آحاد مردم خصوصاً نخبگان، صاحب نظران و مراکز علمی کشور دراز کرده و از آنان استمداد می طلبیم که ما را یاری کنند.

افتخاری گفت: در ضمن مسابقه‌ای بدین منظور پیش بینی کرده­‌ایم که به وسیله بروشور بین مردم توزیع خواهد شد و در این مسابقه از مردم درخواست کرده­‌ایم جملات کوتاه خود را در مورد پیشگیری از جرم به وسیله پیامک به ما اعلام کنند و به 22 نفر از کسانی که بهترین جمله و عبارت کوتاه را گفته باشند به قید قرعه به هر کدام دو میلیون ریال هدیه داده خواهد شد.

انتهای پیام

کد N721288