جمعیت دفاع از ملت فلسطین در بیانیه‌ای تأکید کرد؛

۲۲ بهمن روز شنیدن ناله استکبار و صهیونیسم است

سیاسی

جمعیت دفاع از ملت فلسطین در بیانیه‌ای، از عموم مردم ایران برای حضور پرشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین آمده است: «انقلاب ما انفجار نور بود»؛ این کلام خمینی کبیر، اینک پس از ۳۶ سال دریافتنی‌تر گشته است. انفجار نور انقلاب، اینک نور امید به آینده‌ای روشن و بی‌حضور استبداد شیطانی و شیطان صهیونیسم را در قلوب نه تنها امت اسلام بلکه جامعه‌ بشری تابانیده است.

امروز انقلاب اسلامی ایران و ایران انقلابی خاستگاه مقاومتی ضداستبدادی و ضدصهیونیستی است که علی‌رغم پراکندگی جغرافیایی به صورت یک جبهه واحد و یکپارچه عمل می‌کند و عزتی را که از ایران و امت اسلامی به خواری دور ساخته بودند، بازگردانده است.

خوشا آنان که انقلاب کردند و خوشا آنان که انقلابی ماندند و خوشا آنان که انقلابی خواهند بود. ۲۲ بهمن روز نمایش قدرت انقلاب است؛ روز نمایش قدرت چندین نسل از انقلابیون است، روز نمایش شکوه مقاومت است، روز آزادی و عزت است، روز بیداری و سربلندی است، روز حماسه و استقلال است.

در گرامیداشت حماسه‌ انقلاب، روز شنیدن ناله استبداد، استعمار، استکبار و صهیونیسم است، بیاید یکبار دیگر خاطره دیدار یکدیگر در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ را در ۲۲ بهمن ۱۳۹۳ با حضور گسترده و پرشور خود زنده کنیم و پاس داریم نعمتی را که خدای سبحان به لطف ایثار فجرآفرینان انقلاب اسلامی به ما ارزانی داشته است».