۱
در بیانیه ستاد مرکزی دهه فجر مطرح شد

دعوت عمومی از ملت استوار ایران برای حضور انقلابی در راهپیمایی 22 بهمن

  • ۱۶بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
22 بهمن,دهه فجر

ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای ضمن بزرگداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند و افتخارآفرین انقلاب اسلامی از ملت استوار و آگاه و انقلابی ایران اسلامی دعوت کرد تا در مراسم راهپیمایی یوم‌الله بیست و دوم بهمن حضور یابند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن بیانیه به شرح زیر است:

ملت شریف ایران با حضور در همایشی بزرگ و به یادمانی ، افتخار دیگری از وحدت و اتحاد ملی حول محور ولایت فقیه را رقم خواهد زد و یاوه گویی ها و سخنان سخیف و گزینه های همیشه روی میز امریکا را با مولفه های منطقی و قدرت نرم و گزینه های روی میز خود یعنی وحدت ملی با فریاد همیشگی " مرگ بر امریکا و اسراییل" و "لبیک یا رسول الله" پاسخ خواهد داد و خواهد گفت که همۀ ایران متحد و یکپارچه ، عاشق رسول الله هستند.

حال و هوای متفاوت دهه فجر امسال که بدلیل ایستادگی جانانه و مقاومت ملت بزرگ ایران در مقابل زیاده خواهی های استکبار جهانی به عنوان الگویی موفق ، مستقل، ممتاز و برتر در سطح جهان شناخته شده است، به عنوان خاری در چشم سران استکبار جهانی و امریکای جهانخوار است.

در پایان این اطلاعیه آمده است: ستاد مرکزی دهه فجرانقلاب اسلامی و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بار دیگر از امت همیشه در صحنه و بیدار ایران ، همه گروه‌ها، جریان‌ها، احزاب سیاسی و همۀ آحاد، اقشار و اصناف مردم شریف، وفادار و انقلابی با تمامی سلایق و گرایش‌هایی سیاسی می‌خواهد تا با حضور حماسی، آگاهانه، پرشور و انقلابی خود در صفوفی متحد و یکپارچه در مسیرهای راهپیمایی در بیش از 1000 شهر و شهرستان و 5000 روستای کشور ، سراسر ایران را صحنه باشکوه "حضور حماسی" سازند. شهروندان تهرانی نیز از ساعت 9 صبح از 10 مسیر اعلام شده ، به سوی میدان آزادی حرکت خواهند کرد. همه اقشار مردمی، فردا "خانواده بزرگ ایران " بوده و با حضورگسترده و انقلابی خود، ضمن حمایت از رویش جوانه‌های قیام ملت های مسلمان و آزاده ، پاسخ مناسبی برای ابرقدرت ها داشته و بار دیگر با نمایش وحدت ملی خود، در راهپیمایی عظیم 22 بهمن، دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی را رسوا و مایوس کرده و ضربه متقابل قاطع را بزنند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.