دعوت استانداری تهران از شهروندان برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن ماه

اداره کل روابط عمومی استانداری تهران در پیامی از همه ملّت به ویژه مردم همیشه در صحنه استان تهران دعوت کرد تا برگ زرین دیگری را در روز 22 بهمن در کتاب پرافتخار انقلاب اسلامی ایجاد کنند.

به گزارش سرویس شهری ایسنا، اداره کل روابط عمومی استانداری تهران در پیامی از شهروندان تهرانی دعوت کرد تا در مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن ماه حضور یابند.متن پیام به این شرح است:‌

"

دهه فجر انقلاب اسلامی نقطه عطفی است در تاریخ پر فراز و نشیب ایران زمین. سرآغازی جهت مبارزه با استکبار و استعمار و طلیعه‌ای است برای برقراری عدل وحاکمیت، عقلانیت و معنویت.

پیروزی حرکت خروشان مردم میهن‌مان در اقطار عالم الهام‌بخش بود آنچنان که این انقلاب به تعبیر بنیانگذار آن به دنیای بشری صادر شد. حفظ این دستاورد بزرگ که محصول خون پاک شهیدان و رهبری بی‌بدیل امام راحل(ره) می باشد، تکلیفی است که امروز بر گردن آحاد ملّت سنگینی می‌کند. حضور در عرصه‌های گوناگون و پرهیز از اختلاف و تنش رمز ماندگاری انقلابمان است.

در آستانه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند ایران ،ضمن نثار درود و سلام به معمار این انقلاب و تجدید پیمان با رهبری گرانقدر انقلاب ،از همه ملت به ویژه مردم همیشه در صحنه استان تهران دعوت می کنیم تا برگ زرین دیگری را در روز22 بهمن در کتاب پرافتخار ایران اسلامی ایجاد کنند."

انتهای پیام

کد N720677