دعوت سازمان تبلیغات اسلامی از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن

سازمان تبليغات,راهپيمايي,22 بهمن,دهه فجر

سازمان تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای از عموم مردم آگاه ایران برای شرکت پرشور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دعوت کرد.

سازمان تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای از عموم مردم آگاه ایران برای شرکت پرشور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دعوت کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«سی وششمین سالگرد فجر پیروزی، نویدبخش استقرار پیام انقلاب اسلامی در قلوب حقیقت‌جویان عالَم است. سی و ششمین سالگشت پیروزی حق بر باطل، یادآور سی و شش تلاش و مجاهدت ملتی متمدن و دین‌مدار در راه کسب شرف و استقلال است. سی و ششمین جشن فتح و پیروزی، ظفرنامه‌ی ملتی بزرگ و پاداش سالیان مجاهدت و جانفشانیِ اوست در راه آرمان‌های الهی و مقدسش.

ملتِ ایران با انقلابی که آفرید یکی از بزرگ‌ترین و طلایی‌ترین اوراقِ دفترِ تاریخ را به نامِ خویش رقم زد؛ برگی که سرفصلِ زرّین‌اش ندایِ بزرگِ حق‌طلبی و عدالت‌خواهی برایِ تمامیِ بشریت بود. اینک ملت ما سی و ششمین سالگشت انقلاب عظیم خود را در حالی گرامی ‌می‌دارد که همواره به مددِ ایمان محکم و بلندِ خویش از کوران حوادث سخت و نفس‌گیر، سرافراز و سربلند بیرون آمده است. او اکنون در مقطعِ بزرگی از تاریخِ حیاتِ خود که جهان پُرستمِ امروز هر‌لحظه مانعی تازه بر سرِ راهِ توسعه و نیلِ او بر بلندایِ قله‌هایِ رفیعِ ترقی و پیشرفت و سربلندی می‌تراشد، نستوه و استوار تنها بر تحققِ آرمان‌هایِ بزرگ و مقدسِ خویش چشم دوخته‌ است. ۲۲بهمن روز به ثمر رسیدن جانفشانی‌های هزاران هزار زن و مرد آزاده این دیار است که پیش پای آمدن امام و رهبرشان فرشی از مهر گستردند و حضور عشق را در فضای ایران متجلی ساختند.

سازمان تبلیغات اسلامی ضمن گرامیداشت و تبریک سی و ششمین جشن فتح و پیروزی به حماسه‌آفرینان و حافظان این انقلاب الهی، از ملت آگاه و هوشیار و مومن ایران اسلامی دعوت می‌نماید تا یک‌بار دیگر با لبیک به ندای رهبر و قائد فرزانۀ خویش حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای -مد ظله العالی- همچون همیشه با حماسه‌آفرینی و حضور پرشور در صحنه‌های راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در روز۲۲ بهمن، مشت‌های محکم و گره‌خورده خود را بر دهان استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار و رژیم غاصب اسرائیل بکوبند و حماسه‌ای دیگر را رقم زنند.»

انتهای پیام

کد N720480