معاون پارلمانی روحانی: امیدواریم مذاکرات هسته ای با مواضع رهبر معظم انقلاب با قدرت پیش برود

مذاکرات هسته ایران با 5 بعلاوه 1,مجید انصاری

ایرنا نوشت:

معاون پارلمانی رییس جمهور با بیان این که دولت تدبیر و امید به رغم تمام مشکلات تلاش کرده گام های منطقی در توسعه و پیشرفت کشور بردارد، گفت: امیدواریم مذاکرات ایران با گروه 1+5 با تعیین خطوطی که روز گذشته از سوی رهبری انجام شد با قدرت پیش برود.

حجت الاسلام و المسلمین «مجید انصاری» عصر دوشنبه در مراسم گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر در مسجد جامع شهرستان رباط کریم گفت: امروز دولت تدبیر و امید تحت هدایت ها و رهنمودهای رهبری برنامه ریزی متکی به عقل، خرد و دانش برای اداره کشور در پیش گرفته است.

او گفت: گرچه مشکلات فراوان است و دشمن قیمت نفت را به نصف کاهش داده و تحریم ها همچنان وجود دارند اما دولت با درایت و استواری رهبر و مقاومت ملت گام به پیش می گذارد.

معاون پارلمانی رییس جمهور با ابراز امیدواری نسبت به برطرف شدن تحریم های ظالمانه گفت: اگر مذاکرات به نتیجه مطلوب نرسد ملت ایران راه های دیگری را می شناسد و امروز دیگر کسی جرات چپ نگاه کردن به ایران را ندارد.

انصاری ادامه داد: امید است که مذاکرات ایران با گروه 1+5 به نتیجه مطلوب برسد تا دولت بتواند برنامه ها و اهدافی که دارد را بهتر محقق گرداند.

او دهه مبارک فجر را فرصتی برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان دانست و گفت: انقلاب اسلامی طی 36 سالی که از آن می گذرد پیروزی های زیادی به دست آورده و خدمات آن قابل توجه است.

معاون رییس جمهور با بیان این که جمهوری اسلامی ایران یک قدرت تعیین کننده در جهان و منطقه است، گفت: امروز ملت ایران خود تصمیم می گیرند چگونه مذاکرات را پیش ببرد، ملت ایران در انقلاب اسلامی حق رای دارند که تا پیش از آن سابقه نداشته است.

انصاری با انتقاد از کسانی که دستاوردهای انقلاب اسلامی را نادیده می گیرند و قدر بزرگان انقلاب را نمی دانند، گفت: بزرگانی مانند شهید بهشتی و شهید رجایی و آیت الله هاشمی رفسنجانی برای این انقلاب زحمات زیادی کشیده اند و باید قدر آنان را دانست.

او همچنین به مشکلات شهرستان رباط کریم اشاره کرد و گفت: مشکلات این شهرستان با کمک مردم و دولت گام به گام برطرف خواهد شد. مسوولان محلی با جمع بندی مشکلات و یاری جستن از بخش خصوصی نسبت به برطرف کردن مشکلات این شهرستان اقدام کنند.

شهرستان رباط کریم با جمعیتی معادل 350 هزار نفر در جنوب غرب استان تهران قرار گرفته است. این شهرستان بیش از 500 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

 


45231

 

کد N719880