بادامچیان:

مردم ایران به پیروی از ولی فقیه خود به دشمنان باج نخواهند داد

حزب موتلفه اسلامي,دهه فجر

قائم مقام شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد که مردم ایران به پیروی از ولی فقیه خود به دشمنان باج نخواهند داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اسدالله بادامچیان در گردهمایی اصناف و بازاریان در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران با تبریک به مناسبت فرا رسیدن سی ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت:

در همان آغاز مبازرات و با توجه به قدرت رژیم ستم شاهی در منطقه و حمایت استکبار از آنها ،برخی افراد تردید داشتند که مگر امکان دارد این رژیم سقوط کند، اما شیوه و روش حضرت امام(ره) بر اساس حرکت مردمی بوسیله آگاهی دادن به آنها بود .حرکت نهضت بوسیله مردمی که آگاه شده بودند رو به جلو رفت.

وی ادامه داد: امام(ره) شیوه پیروزی خون بر شمشیر را در پیش گرفت ، برای رسیدن به هدف خود در اذهان مردم آگاه ایران نفوذ کرد و مردم نیز با جان و دل ندای رهبر خود را پذیرفتند.

بادامچیان با بیان این‌که در تمام ادوار تاریخ ،شعار فتنه گران و استکبار همیشه از فریاد و شعار حق بلندتر بوده است،گفت: بسیار کسانی بودند که در ظاهر خود را حامی مظلوم و خدایی نشان دادند اما در باطن هدفشان فقط زیر سوال بردن کرامت انسانی افراد بود.

وی افزود:بار اصلی مبارزه بر دوش حضرت امام(ره) و با کمک توده های مردم و روحانیون بود.اینان کسانی بودند که هیچگاه برای شهرت کار نکردند ، بلکه فقط برای رضای خدا به میدان آمدند .البته دراین میان نباید از انحرافات نیز غافل شد. توده ای ها،سازمان مجاهدین خلق و سازمان چریکهای فدایی و نهضت آزادی و ... از احزابی بودند که سعی بر به انحراف کشاندن نهضت را داشتند و حتی برخی از آنان مانند سازمان مجاهدین که بعدها به تعبیر حضرت امام از آنها بعنوان منافقین یاد شد ،تا سال 1359 در کشور فعالیت میکردند که باز هم حضرت امام(ره) بر اساس روشی که در پیش گرفته بود ،ماهیت آنان را تا آگاهی و شناخت خود مردم، روشن ننمود . و یا نهضت آزادی و آقای بازرگان که از ابتدا با ایجاد شدن انقلاب در کشور مخالف بودند.

قائم مقام شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد:بعد از پیروزی انقلاب نیز ،در کشور و با توجه به نگرش حضرت امام(ره) در حدود 200 گروه شکل گرفت، دستشان به تدریج رو شد و مردم یکی بعد از دیگری گروه‌های معاند را از کشور حذف کردند. دولت اضطراری با ریاست آقای بازرگان شکل گرفت که با توجه به نگرش ایشان بعد از تسخیر لانه جاسوسی ،آقای بازرگان استعفا کردند.

وی افزود:در این میان و با توجه به اینکه میدان سیاسی در کشور باز بود ،بنی صدر به میدان آمد و با توجه به کاریزمای شخصیتی که داشت اقبال مردمی یافت و مردم او را یک شخص معتدل ،آزادیخواه می دانستند.حضرت امام (ره) که ماهیت این شخص را بخوبی میشناخت باز هم مردم را به دادن رای دعوت کرد اما در خلال همین دعوت‌ها یک جمله بسیار گران‌بها نیز فرمود. ایشان فرمودند اگر رئیس جمهور به خطا برود ،ملت او را به جهنم خواهد فرستاد.در ادامه نیز مشاهده نمودیم که چنین نیز شد و وقتی مردم فهمیدند او یک مهره آمریکاست ،او را دور انداختند.

بادامچیان در ادامه افزود: بعد از فرار بنی صدر ،متاسفانه دولت آقای میر حسین موسوی بر سر کار آمد . شخصی که برخی از افراد اورا منتخب حضرت امام می‌دانستند که همه می‌دانیم اینچنین نبود و حتی کار به جایی رسیده بود که ایشان روی جوراب خود شعار مرگ بر آمریکا می‌نوشت. متاسفانه مشکلات اقتصادی که تا کنون کشور را در گیر خود کرده است زائیده تفکر او و آقای عزت الله سحابی بود که یک اقتصاد کاملا دولتی را بنا نهادند. شخصی که در ادامه کار سر سپردگی خود را به بیگانگان نشان داد و آن فتنه را در سال 88 بوجود آورد .

وی با بیان‌این‌که متاسفانه برخی از افراد نیز از روی نادانی صحبت از رفع حصر اینگونه افراد را می‌کنند در صورتیکه همه می‌دانیم از لحاظ حقوقی حکم اینگونه افراد چیست، گفت: برنامه بیگانگان بر این اساس است که مانند قتل‌های زنجیره ای که در رسانه های خود در بوق و کرنا نمودند که کار حکومت اسلامی ایران است، با حمایت از رفع حصر فتنه گران در سال 88 زمینه محاکمه آنها را پدید آورند و اگر حکم دادگاه مبنبی بر اعدام اینگونه افراد باشد ،یک جو رسانه ای بر علیه کشور ایجاد نمایند، اما این ساده اندیشان باید بدانند که نظام و ملت ما باهوش تر از آنها هستند.

وی تصریح کرد: بعد از دولت چپگرای آقای موسوی ،دولت بعدی که صحبت از تعادل می‌نمود آنچنان حرکت کرد از آن‌طرف بام افتاد ،در ادامه نیز دولت اصلاحات بر سر کار آمد ،اصلاحاتی که معلوم نشد چه بود و چه کردند ،تنها نکته ای که مشخص بود در دوران اصلاحات مشی حرکت دولت برخواسته از اسلام محمدی و نبوی نبود.در این دوران شاهد جمع شدن غرب زده ها در دور یکدیگر بودیم .

بادامچیان افزود: در دولت بعدی شعارهای بسیاری داده شد، در دوره اول و با توجه به تفکر ناچیز اصولگرایی رئیس دولت نهم ،شاهد حرکات ناچیز مثبتی بودیم اما در دوره دوم بدلیل اتکا بیش از حد رئیس جمهور به جریان انحراف و بخصوص آقای مشایی ،تفکر دولت از ولایت فاصله گرفت بطوریکه به صراحت دستورات رهبری انجام نمی‌شد و دولت به جریان انحرافی سپرده شده بود.

وی ادامه داد:بطور کلی در دولت‌هایی که در نظام اسلامی بر سر کار بودند کارهای مثبت نیز انجام شده است اما کارهای منفی نیز کم نبوده و باعث آزردگی خاطر مردم شده است. دولت فعلی نیز دولتی است که بر پایه اعتدال بنا نهاده شده است، اما باید دولتمردان ما بدانند که اعتدال اصلی را حضرت علی(ع) داشت بطوریکه شمشیرش برای ظالمان در حرکت بود و از طرف دیگر اشک چشمانشان برای یتیمان جاری بود.

بادامچیان همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که برای رساندن انقلاب به سر منزل مقصود چه باید کرد؟ افزود:

انقلاب اسلامی ما به تمام کشورهای منطقه صادر شده و در جهان دارای چنان قدرتی هستیم که به قول آقای دکتر ظریف در مذاکرات رو در رو با طرف آمریکایی ،6 کشور در یکطرف و کشور ما در طرف دیگر است.

وی ادامه داد:رهبر معظم انقلاب اسلامی دیروز در سخنان خود با اشاره به مذاکرات فرمودند که ما مذاکرات چند مرحله ای را قبول نداریم.دولت در ابتدا مدعی بود که مشکلات را ظرف 100 روز به حداقل می رساند و مذاکرات را به سرمنزل مقصود خواهد رسانید . اما مشاهده کردیم که استکبار جهانی به این راحتی به ما امتیاز نمی دهد و حتی در میانه مذاکرات نیز ما را تهدید می‌کنند و از گزینه های روی میز سخن می گویند . گزینه ای که بالاخره ما متوجه نشدیم که چه چیزی است.کشور ما در همه زمینه ها پیشرفت نموده است و ان شاءالله در زمینه اقتصادی نیز با راهبردهایی که رهبر انقلاب ارائه داده اند، در مسیر پیشرفت گام بر خواهیم داشت.البته این نکته ضروری است که بدانیم کشور ما از لحاظ اقتصادی دارای یک ثبات بوده است و طبق آمار هیچگونه بدهی ارزی نداریم در صورتیکه مشاهده می‌کنیم اکثر کشورهای پیشرفته جهان دارای بدهی‌های ارزی هنگفتی هستند.

وی اضافه کرد:ما باید با قرار دادن رهنمودهای رهبری در پیش رو، که تنها ولی ما در جهان است بتوانیم در مسیر اقتدار و پیشرفت گام برداریم و بتوانیم با یک مدیریت جدید در سطح مجلس و دولت شیوه اسلام ناب محمدی در کشور را به سرانجام برسانیم، نباید مردم ما وارد دعواهای سیاسی شوند و باید با بصیرت نسبت به انتخاب خود برای کشور عمل نمایند. دشمنان باید بدانند که مردم ما فاصله خود را با هر کسی که با ولایت فاصله دارد را حفظ خواهند نمود و بدانند مردم به پیروی از ولی فقیه خود به دشمنان باج نخواهند داد.

انتهای پیام

کد N719664