مدیرکل آموزش‌های تخصصی سازمان تبلیغات:

شناساندن اندیشه امام(ره)بعنوان مصلح دینی در جهان معاصر راهبرد اساسی است

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش‌های تخصصی معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: شناساندن اندیشه امام خمینی (ره) بعنوان یک الگو و مصلح دینی در جهان معاصر، یک راهبرد اساسی است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین علی دارابی با گرامیداشت طلیعه سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: اندیشه والای امام خمینی (ره) متاثر از ابعاد مختلف اندیشه‌های ایشان در حوزه‌های عرفانی، فقهی، فلسفی و کلامی است چرا که امام متفکری بود مسلط بر حوزه‌های علوم اسلامی و این ویژگی مهم از ایشان یک شخصیت جامع الاطراف ساخته بود و اندیشه‌شان را از عمق، غنا و ماندگاری ارزشمندی برخوردار کرده بود. بنابراین شناساندن اندیشه امام خمینی (ره) بعنوان الگو و مصلح دینی در جهان معاصر یک راهبرد تبلیغی اساسی است.

دارابی افزود: ارکان انقلاب اسلامی می‌بایست با ابعاد و زوایای اندیشه متعالی امام (ره) در حوزه عدالت ‌خواهی، معنویت خواهی، احیای رابطه دین و سیاست و سایر آرمان‌های انقلاب مورد بازشناسی قرار گیرد.

مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی آموزش‌های تخصصی در پایان از برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی اندیشه شناسی امام (ره) که از زلال اسلام ناب محمد (ص) سرچشمه گرفته است، ویژه شبکه تبلیغی کشور خبر داد و گفت: ضرورت پاسخگویی به بخشی از نیازهای معرفتی نسل جوان و علاقه مندان شناخت مبانی اندیشه و دیدگاه‌های امام خمینی (ره) زمینه شکل گیری این دوره‌های آموزشی است.

انتهای پیام

کد N719648