دعوت سازمان اوقاف از مردم برای حضور دشمن‌شکن در راهپیمایی 22بهمن

سازمان اوقاف,راهپيمايي,22 بهمن,دهه فجر

سازمان اوقاف و امور خیریه در بیانیه‌ای از اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه ایران برای حضور حماسی و دشمن‌شکن در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

سازمان اوقاف و امور خیریه در بیانیه‌ای از اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه ایران برای حضور حماسی و دشمن‌شکن در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در بیانیه این سازمان با گرامیداشت سی‌و‌ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران آمده است:

«پیروزی انقلاب اسلامی در برابر رژیمی که تمامی قدرت های استکباری دنیا حامی آن بودند موجب شد تا ملت‌ها جذب پیام استکبارستیزی انقلاب اسلامی شوند.

علی‌رغم آنکه استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار و انگلیس خبیث، از همان روزهای نخست انقلاب، از هیچ توطئه و فشاری برای خاموش کردن حرکت عظیم و پرخروش ملت ایران، فروگذاری نکردند و این دشمنی‌ها تا امروز هم ادامه دارد، اما ملت ایران در برابر تمامی این شرارت‌ها و خباثت‌ها ایستادگی کرده و به پیشرفت‌های چشمگیری در عرصه‌های مختلف علمی و اقتصادی نیز نائل آمده است.

ملت قهرمان ایران در یوم الله 22 بهمن این بار نیز با حضور گسترده و دشمن شکن خویش در راهپیمایی به دشمنان انقلاب اسلامی نشان خواهد داد که حاضر نیست در عرصه‌های بین المللی ذره‌ای از دستاوردهای خود در زمینه‌های علمی و هسته‌ای کوتاه بیاید.

در پایان این بیانیه، از سوی سازمان اوقاف، ادارات اوقاف سراسر کشور، اصحاب وقف، متولیان موقوفات، هیات‌های امنای امامزادگان و بقاع متبرکه کشور از اقشار مختلف مردم عزیز ایران برای حضور حماسی، سرنوشت ساز و دشمن‌شکن در راهپیمایی پرشکوه یوم الله 22 بهمن دعوت به عمل آمده است.»

انتهای پیام

کد N719394