۱

دعوت سازمان اوقاف از مردم برای حضور دشمن‌شکن در راهپیمایی 22بهمن

  • ۳بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
سازمان اوقاف,راهپيمايي,22 بهمن,دهه فجر

سازمان اوقاف و امور خیریه در بیانیه‌ای از اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه ایران برای حضور حماسی و دشمن‌شکن در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

سازمان اوقاف و امور خیریه در بیانیه‌ای از اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه ایران برای حضور حماسی و دشمن‌شکن در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در بیانیه این سازمان با گرامیداشت سی‌و‌ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران آمده است:

«پیروزی انقلاب اسلامی در برابر رژیمی که تمامی قدرت های استکباری دنیا حامی آن بودند موجب شد تا ملت‌ها جذب پیام استکبارستیزی انقلاب اسلامی شوند.

علی‌رغم آنکه استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار و انگلیس خبیث، از همان روزهای نخست انقلاب، از هیچ توطئه و فشاری برای خاموش کردن حرکت عظیم و پرخروش ملت ایران، فروگذاری نکردند و این دشمنی‌ها تا امروز هم ادامه دارد، اما ملت ایران در برابر تمامی این شرارت‌ها و خباثت‌ها ایستادگی کرده و به پیشرفت‌های چشمگیری در عرصه‌های مختلف علمی و اقتصادی نیز نائل آمده است.

ملت قهرمان ایران در یوم الله 22 بهمن این بار نیز با حضور گسترده و دشمن شکن خویش در راهپیمایی به دشمنان انقلاب اسلامی نشان خواهد داد که حاضر نیست در عرصه‌های بین المللی ذره‌ای از دستاوردهای خود در زمینه‌های علمی و هسته‌ای کوتاه بیاید.

در پایان این بیانیه، از سوی سازمان اوقاف، ادارات اوقاف سراسر کشور، اصحاب وقف، متولیان موقوفات، هیات‌های امنای امامزادگان و بقاع متبرکه کشور از اقشار مختلف مردم عزیز ایران برای حضور حماسی، سرنوشت ساز و دشمن‌شکن در راهپیمایی پرشکوه یوم الله 22 بهمن دعوت به عمل آمده است.»

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.