با صدور بیانیه‌ای صورت گرفت؛

دعوت حزب اعتماد ملى برای راهپیمایی مردمی در 22 بهمن

سیاست داخلی

ملت شریف ایران هیچ‌گاه در بزنگاه‌ها و تنگناهای تاریخی همچون جنگ تحمیلى و تحریم ها پشتیبانی و حمایت خود را از حاکمیت و دولت دریغ نداشته است.

حزب اعتماد ملی به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر بیانیه‌ای صادر کرد که در آن تاکید شد: به‌رغم برخی ناملایمات و انحرافاتی که در دوره‌ای از تاریخ این کشور رخ داد، همواره خواست مردم و اراده و تلاش دولت‌ها بر پوشیدن جامهٔ عمل به آرمان‌ها و خواست واقعی آرمان هاى انقلاب بوده است.

به گزارش ایلنا٬ متن بیانیه حزب اعتماد ملی به شرح زیر است:

بنام خدا
٢٢بهمن ماه ۱۳۵۷ یکى از مانا‌ترین روز هاى این سرزمین است که نوید بخش پایان شب بلند تاریکى وحرمان بود، سیل خروشان ملت ایران، زن ومرد پیر و جوان، روستایى وشهرى به رهبری امام راحل، «استقلال، ازادى، جمهورى اسلامى» را فریاد می‌زد که نوید دهندهٔ عزت، سربلندی، رفاه، آسایش و امنیت ایران و ایرانیان بود.

اکنون که سی و شش سال از آن روزهاى باشکوه می‌گذرد، به رغم برخی ناملایمات و انحرافاتی که در دوره‌ای از تاریخ این کشور رخ داد، همواره خواست مردم و اراده و تلاش دولت‌ها بر پوشیدن جامه‌ عمل به آرمان‌ها و خواست واقعی آرمان‌هاى انقلاب بوده است.

در این میان، ملت شریف ایران هیچ‌گاه در بزنگاه‌ها و تنگناهای تاریخی همچون جنگ تحمیلى و تحریم‌ها پشتیبانی و حمایت خود را از حاکمیت و دولت دریغ نداشته است.

این چنین حضور و مشارکت مردمی را، باید بیش از این‌ها قدر شناخت و جانفشانی‌های ملت را به طور شایسته پاسخ گفت.

از این نگاه جمهوری اسلامی، یعنی تامین زندگی عزتمندانه مادی و تضمین حیات معنوی انسان‌ها. بر همین اساس، انتظار زیست و معیشتى پایدار با آینده‌اى روشن و بدون دغدغه، انتظاری غریب و بیجا نیست.

اکنون رییس جمهور و دولتمردان یازدهم، با تدبیر در تلاش‌اند تا امید را در دل‌های مردم ایران زنده نگاه دارد.

به نظر مى‌رسد تیم مذاکره کنندهٔ هسته‌ای براى تحقق منافع ملى و آسایش ملت، همزمان از یک سو با تندروهای داخلی و از دیگر سو با قدرت‌های تمامیت‌خواه خارجی در حال مقابله است.

این تلاش هاى خستگى‌ناپذیر در عرصه دیپلماسى، که نتیجه مطلوب آن بی‌تردید نفع ملت و مملکت را در بردارد، امروز بیش ازهر زمان دیگر نیازمند یکپارچگى و وحدت آحاد ملت، نخبگان و گروه‌هاى سیاسى در این برهه حساس در دفاع و حمایت از دولت منتخب هستیم.

حزب اعتماد ملی که بنیانگذاران آن پیش و پس از انقلاب اسلامی همواره در صف مقدم مبارزات و دفاع از آرمان هاى انقلاب اسلامى و آموزه‌هاى بنیانگذار جمهورى اسلامى حضور داشته‌اند، از آحاد جامعه و از تمام گروه‌های سیاسی دعوت می‌کند با شرکت در راهپیمایی روز ملی ۲۲ بهمن، یک بار دیگر پشتیبانی خود را از آرمان‌های بلند انقلاب و دولت جمهوری اسلامی ایران و نیز حمایت از تیم مذاکره کنندهٔ هسته‌ای، فریاد کنند.

این حضور و اعلام حمایت، نشانه وحدت و انسجام ملى و بهترین پشتوانه براى دستگاه دیپلماسی و عزم ملی برای حل و فصل مشکلات کشور است.

حزب اعتماد ملی

کد N719244