داعش کودکان الرقه سوریه را وادار می‌کند جنایت سوزاندن خلبان اردنی تماشا کنند

داعش

به نظر می‌رسد که گروه تروریستی داعش تنها به جنایت اخیر خود درباره زنده زنده سوزاندن خلبان اردنی که جهان را لرزاند، بسنده نکرده، بلکه مردم را در شهر الرقه سوریه مجبور می‌کند تا جنایت سوزاندن خلبان اردنی را مشاهده کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از سایت اینترنتی محیط، گروه تروریستی داعش پس از اینکه معاذ الکساسبه، خلبان اردنی اسیر در بند خود را سوزاند، فیلمی را در شهر الرقه در شمال سوریه منتشر ساخت که در آن گروهی از مردم را مجبور ساخته است تا در صفحه‌های بزرگ تلویزیون جنایت سوزاندن این خلبان اردنی را مشاهده کنند. اما مساله فجیع‌تر این است که در میان این افراد کودکان خردسال نیز حضور دارند.

در این فایل تصویری که از سوی گروهی که نام "ولایت الرقه" را بر خود گذاشته است و در یوتیوب منتشر شده است، نشان داده می‌شود که یک عضو داعش برای مردم عواقب گوش نکردن به دستورات این گروه را تشریح می‌کند.

در این فایل همچنین این گونه القا می‌شود که مردم داوطلبانه صحنه‌های این جنایت را مشاهده می‌کنند،‌ اما واقعیت این است که داعش چگونه هول و وحشت را در دل یک نسل با دیدن صحنه‌های خشونت و کشتار ایجاد می‌کند.

داعش در سوم فوریه فیلم سوزاندن خلبان اردنی را که وی را در 24 دسامبر به اسارت گرفته بود، منتشر کرد.

انتهای پیام

کد N718590