بیانیه بنیاد بین‌المللی غدیر به‌مناسبت 22بهمن

راهپيمايي,22 بهمن,دهه فجر

بنیاد بین‌المللی غدیر با صدور بیانیه‌ای به مناسبت بیست‌ودوم بهمن تاکید کرد: با حضور در راهپیمایی 22 بهمن امسال، به دنیا نشان خواهیم داد که این ملت اصلاً نظیر ندارد.

بنیاد بین‌المللی غدیر با صدور بیانیه‌ای به مناسبت بیست‌ودوم بهمن تاکید کرد: با حضور در راهپیمایی 22 بهمن امسال، به دنیا نشان خواهیم داد که این ملت اصلاً نظیر ندارد.

به گزارش خبرنگار دین واندیشه حبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این بیانیه به شرح زیر است:

«ملت هوشیار و با بصیرت ایران اسلامی، امسال نیز با شکوه‌تر از سالهای گذشته سالروز بزرگداشت 22بهمن 1357 سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را با شکوه هر چه تمامتر جشن خواهد گرفت و با حضور هوشیارانه خود صلابت و وحدت امت اسلام را حول محور ولایت متجلی نموده و دشمنان را مایوس‌تر خواهند کرد.

جمهوری اسلامی در پرتو آموزه‌های غدیری پیامبر مهربانی و رحمت، حضرت ختمی مرتبت صلی الله و علیه و آله و رهبری داهیانه حضرت امام خمینی (ره) هیمنه استکبار را در هم پیچید و پرچم حاکمیت مبتنی بر آموزه‌های علوی را به اهتراز در آورد و اینک پس از گذشت سی و شش سال از پیروزی بزرگ انقلاب اسلامی، با وجود توطئه‌های دشمنان نظام اسلامی، همچنان سربلند و سرافراز و مستحکم‌تر از گذشته مسیر تعالی خود را می‌پیماید.

آری، اکنون ماییم و انقلاب اسلامی که یادگار امام راحل(ره) است؛ ماییم و رهبر فرزانه‌ای که به خلوص درایت و صلابت شان می‌بالیم، ماییم و انسان‌های آزادی خواه جهان که چشم به ام القرای اسلام دوخته‌اند و گوش به فرمان ولی امر مسلمین جهانند، مائیم و ملتی همیشه در صحنه و جوانانی مومن و بصیر که با عزمی مثال زدنی بر سر ارزشهای انقلاب با استواری کامل ایستاده‌اند.

و 22 بهمن هر سال صحنه نمایش اقتدار ملت شهید پرور ایران و تصویرگر وحدت، عزت، آزادگی و آمادگی ایران اسلامی برای تداوم حرکت در راهی الهی است که امام کبیر امت و شهیدان سرفراز ما آغازگر آن بودند.

امروز شاهد هستیم که با وجود دشمنی‌های بد خواهان، فرهنگ و ارزش‌های انقلاب صادر شده است: عطر جهاد، اسلام خواهی، ظلم ستیزی و مردم سالاری دینی در فضای منطقه و جهان اسلام پراکنده شده است و اسلام و انقلاب اسلامی در حال نقش آفرینی در پیچ تاریخی است که فرا روی مسیر حرکت بشریت قرار دارد، شاهد مثال ما پیروزی‌های مکرر انقلاب اسلامی و شکست‌های مکرر استکبار جهانی به سرکردگی آمریکایی جهانخوار است که صبح صادق و افق‌های روشن را در آینده این نهضت مقدس نشان می‌دهد.

همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند 22 بهمن امسال نیز جهانیان خواهند دید که ملت ایران در مقابل تهدید و تحریم دست بسته نیست بلکه مشتهای گره کرده و صدای دشمن شکن زن و مرد و پیر و جوان ایران اسلامی، دوباره خواب را از چشم‌های دشمنان خواهد ربود.

در راهپیمایی 22 بهمن امسال تجدید میثاقی دوباره با آرمانهای پر افتخار حضرت امام خمینی (ره) و بیعتی مجدد با ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) خواهیم داشت و به دنیا نشان خواهیم داد که این ملت اصلاً نظیر ندارد.»

انتهای پیام

کد N718461