بیانیه گروه سیاسی فرزندان روح الله (ره) به مناسبت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

گروه سیاسی فرزندان روح الله (ره) با صدور بیانیه ای اعلام کرد:گروه سیاسی فرزندان روح الله(ره) نیز مانند همه آحاد و اقشار ملت سربلند ایران در راهپیمایی 22 بهمن ماه حضور پیدا می کند

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،متن این بیانیه به شرح زیر است:

سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حالی از راه می رسد که امروز دیگر شرقی ها و غربی ها به خوبی دریافته اند که این جمهوری اسلامی ست که توانسته، منطقی را در استکبار ستیزی در جهان نهادینه کند که با تکیه بر آن ملت های مستضعف در هر کجای دنیا که باشند این اعتماد به نفس را دارند که برای استقلال و آزادی خود بجنگند و این یعنی صدور انقلاب...

امروز عظیم ترین سرمایه ملی ما که دروازه های گمرک دل های همه مردم جهان به رویش باز است همین انقلاب است و وظیفه ی خطیر صدور این انقلاب و زمینه سازی انقلاب جهانی حضت مهدی(عج) امروز با ماست. ملتی که خود نباید فراموش کند برای نیل به این "استقلال" به این "آزادی" و به این "جمهوری اسلامی" چه فداکاری ها کردند و چه خون ها داده اند.

صدور انقلابی که از روز اول بزرگ ترین تدبیرش تقوا بود و تنها امیدش یاری خدا و تکیه بر توان داخلی اش... برای انقلاب ما ارتباط با جهان اطراف مطلوب است اما نه به هر قیمتی، ملت ما اگر به دنبال صرف توسعه ی برون زاد بود که در حکومت پادشاهی هم منطق همین بود تا از خارج توسعه را وارد ایران کنند پس انقلاب برای چه...!؟

پدر معنویمان امام روح الله(ره) چقدر کراراً فرمودند که "رابطه ما با امریکا رابطه ی ملت مظلوم با جهانخواران است"1 ما به دنبال کدام توسعه هستیم؟! توسعه ی برون زادی که ثمره اش این باشد که گروهی اکثریتی را در کشور اقشار آسیب پذیر بنامیم و بگوییم باید سعی کنیم چرخ های خارجی توسعه عزت و ماهیت آن ها را له نکند! پای کدام میز مذاکره واژه مستضعف و حکومت مستضعفان را جا گذاشتیم...!! در حین قدم زدن با کدام مقام خارجی یادمان رفت انقلاب کردیم تا مستضعفین و پا برهنه ها را حاکم کنیم نه اینکه از آن ها به عنوان طفیل دولت یاد کنیم.

ما باید شدتی که در پاسخ گویی به منتقدان داخلی داریم را اندکی هم با خود به محل مذاکرات ببریم مگر می شود کسی در خانه ی خود به دنبال اقتدار باشد ولی در بیرون خانه سر به زیر و دیپلمات!!!

از حرف های مرادمان(حفظه الله) و از عبارت "نرمش قهرمانانه" نرمش را خوب فهمیدیم ولی قهرمان بودن را نکند فراموش کنیم!

امروز دولت ما به پشتوانه ملت و حمایت های مرادمان(حفظه الله) و صد البته توفیقات الهی توانسته است با دشمنان بین المللی اش گفتگو کند و حسن نیتش را به اذهان جهان ثابت کند ولی لازم است مقامات وزارت خارجه بدانند؛ ملت این همه تلاش های دولت را دیده است و قدردان است و پیروزی ما در این بحث لزوما نتیجه بخشی ظاهری مذاکرات نیست. شاید وقت آن باشد که دولت شمارش معکوس را به غرب نشان دهد تا اگر قصد به توافق دارند دیگر با وقت کشی به توقف شتاب علمی و فن آوری جمهوری اسلامی ایران فکر نکنند...

گروه سیاسی فرزندان روح الله(ره) نیز مانند همه آحاد و اقشار ملت سربلند ایران در راهپیمایی 22 بهمن ماه حضور پیدا می کند تا به مدعیان کدخدایی دهکده ی جهان ثابت کند سی و شش سال است ایدئولوژی جایگزینی به نام جمهوری اسلامی پایه گذاری شده است که امروزه ثمراتش در منطقه و جهان واضح است و وقت آن است که دست از استکبار بر دارند وگرنه به زودی بر ویرانه های فکری تمدن نوپایه شان باید با دیده ی عبرت نگاه کنند.

انتهای پیام

کد N718430