بازدید قضات سازمان قضایی نیروهای مسلح از موزه عبرت

بهرامی: پیروزی انقلاب اسلامی، جهان را به حیرت واداشت

سازمان قضايي نيروهاي مسلح,دهه فجر

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح به اتفاق جمعی از مدیران، قضات و کارکنان این سازمان، از موزه عبرت ایران بازدید کردند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدکاظم بهرامی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، انقلاب اسلامی ایران را یک نمونه بی‌نظیر در تاریخ عنوان کرد و گفت: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) و حمایت، فداکاری و ایثارگری های مردم، جهان را به حیرت واداشت.

وی با اشاره به سختی‌ها و شکنجه‌های انقلابیون در زندان‌های ستمشاهی گفت: خداوند متعال در سوره حدید اشاره می کند کسانی که پیش از فتح و پیروزی در راه دین انفاق و جهاد کرده‌اند، اجر و مقامشان بیشتر از آنانی است که بعد از قدرت اسلام در این راه قدم برمی دارند.

وی تصریح کرد: بعد از انقلاب اسلامی نیز این جهاد و انفاق تا کنون ادامه داشته و کشورهای استعمارگر که از استقلال جمهوری اسلامی ایران و تسری این انقلاب به دیگر کشورها هراس داشته‌اند هر روز با توطئه‌چینی جدید سعی در ضربه زدن به کشور را داشتند که هر بار توسط مردم و سربازان گمنام امام زمان این توطئه ها خنثی شده است.

در ابتدای این مراسم، قائم مقام وزارت اطلاعات نیز ضمن عرض خیر مقدم و تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گزارشی از وضعیت امنیت کشور، تهدیدهای دشمنان در مرزها و عملکرد سربازان گمنام امام زمان ارائه کرد.

در ادامه، مشاور وزیر اطلاعات در امور ایثارگران نیز به بیان خاطراتی از زمان انقلاب و وضعیت انقلابیون در زندان های ستم شاهی پرداخت.

در این بازدید سرپرست سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران، دادستان نظامی تهران و معاونین وی حضور داشتند.

انتهای پیام

کد N718250