۰

کولیوند: غرب باید همه تحریم‌ها علیه ملت ما را بردارد

  • ۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

نائب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با تاکید بر اینکه مشکلات اقتصادی ما وابسته به مذاکرات هسته‌ای و 1+5 نیست اظهار کرد: حمایت از تیم مذاکره کننده می‌تواند قدرت چانه زنی آنها را بالا ببرد.

محمدجواد کولیوند در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی با اشاره بیانات اخیر مقام معظم رهبری و اعلام حمایت از تیم مذاکره کننده هسته‌ای گفت: حدود 12 سال است که ما در حال مذاکره با مجموعه 1+5 هستیم و نکته قابل توجه این است که رهبری همیشه از تیم مذاکره کننده حمایت کردند و همچنین این مذاکرات همیشه مورد حمایت مجلس و شورای امنیت ملی بوده است.

وی ادامه داد: این موضوع به این معناست که جبهه‌ای که سربازهای ما در آن در حال مذاکره هستند از پشتیبانی همه مسئولان نظام بهره‌مند است و این حمایت می‌تواند قدرت مذاکره و چانه زنی آنها را بالا ببرد.

نماینده مردم کرج در مجلس با بیان اینکه توافقی که انجام می‌شود نباید متضاد با اهداف اصلی نظام باشد تصریح کرد: نباید خدای نکرده توافقی انجام دهیم که کیان کشور خدشه‌دار شود و قطعا در این حالت توافق نکنیم بهتر است؛ چرا که ما 36 سال تحریم بودیم و مقابل همه تحریم‌ها ایستاده‌ایم و همچنان سر پا هستیم؛ هرچند فشار اقتصادی و معیشتی و اشتغال همیشه وجود داشته اما در برابر هجمه بیگانگان محکم بوده و هستیم.

کولیوند یادآورشد: حمایت و پشتیبانی از تیم مذاکره کننده می‌تواند بسیار موثر روحیه بخش و مفید باشد اما از آن طرف باید توافقی حاصل شود که حقوق حقه ملت در آن وجود داشته باشد.

نائب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با تاکید بر این که همه فعالیت‌های اقتصادی کشور ما وابسته به 1+5 نیست گفت:‌ قطعا در توافق، غربی‌ها باید همه تحریم‌ها علیه ملت ما را بردارند.

وی افزود: در حال حاضر نیز برای اقتصاد کشور مبنای مقاومتی توسط رهبری در نظر گرفته شده و مسئولین سه قوه نیز در همین راستا حرکت می کنند.

کولیوند در پایان گفت: نگاه اصلی ما برای حل مسائل به خصوص مسائل اقتصادی باید به داخل باشد تا بتوانیم کشور را در همه عرصه‌ها به رونق برسانیم.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.