دعوت آیت‌الله نوری‌همدانی از مردم برای حماسه‌آفرینی در 22 بهمن

مرجع تقليد,آيت‌الله العظمي نوري همداني,راهپيمايي,22 بهمن,دهه فجر

آیت‌الله نوری‌همدانی با تاکید بر لزوم حضور حداکثری مردم در راهپیمایی 22 بهمن، این مهم را نشانه وفاداری مردم به نظام، ولایت فقیه و ارزش‌های والای انقلاب دانست.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این مرجع تقلید در درس خارج فقه که در مسجد اعظم قم برگزار شد، از عموم مردم برای حماسه آفرینی در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

وی تاکید کرد: ما از آنجایی که این انقلاب شکوهمند را زمینه ساز ظهور امام عصر(عج) می‌دانیم، با یک دید معنوی به راهپیمایی 22 بهمن می‌نگریم.

آیت‌الله نوری‌همدانی با بیان این‌که «این انقلاب اسلامی امید همه مستضعفان و مسلمانان جهان است» اضافه کرد: همه باید به جهت تقویت این نظام ولایی و ابراز برائت از دشمنان کینه توز اسلام ناب و ابراز وفاداری به نظام اسلامی و ولایت فقیه باشکوه‌تر از سالیان قبل در راهپیمایی شرکت کنند.

این مرجع تقلید حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را نشان دهنده عزت، اقتدار و نماد وحدت و همبستگی ملت دانست و تصریح کرد: زن و مرد، پیر و جوان همه باید با شور و شعور و با خروش همیشگی در راهپیمایی شرکت کنند تا این حضور نمایش قدرت و عظمت اسلام و انقلاب و اعلان انزجار از مستکبران و ایادی آنها باشد.

آیت‌الله نوری‌همدانی با اشاره به شرایط حساس منطقه و کشور تاکید کرد: در شرایط امروز لازم است که همگان با حفظ وحدت و همبستگی حضوری حماسی و دشمن شکن در راهپیمایی داشته باشند و حمایت خود را از انقلاب، ولایت فقیه و آرمان‌های والای نظام نشان دهند.

انتهای پیام

کد N718110