جلیلیان در گفتگو با مهر:

پیام مردم در ۲۲ بهمن ثبات قدم بر حفظ استقلال و عزت ملی است

سیاسی

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو گفت: به عقیده من مهمترین پیام ۲۲ بهمن امسال به جهان این خواهد بود که مردم بر حفظ استقلال و عزت ملی ثابت قدم ایستاده‌اند.

علی جلیلیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه مردم همواره با درک شرایط منطقه ای حضوری پرشکوه در مراسم ۲۲ بهمن دارند، گفت: انقلاب اسلامی ایران اتفاقی شگرف در جهان بود که همین مردم آن را رقم زدند و در این مدت نیز برای استقلال و عزت خواهی ایران بهای سنگینی پرداخته اند.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنان هم نظام سلطه در تلاش است  با به کار گیری شیوه های مختلف به این انقلاب ضربه وارد سازد، لذا ملت ایران باز هم برای عزت بیشتر و استقلال حداکثری آن به صحنه می آیند و حضور حداکثری خود را به نمایش می گذارند.

وی با اشاره به مهمترین پیام های ۲۲ بهمن ماه امسال گفت: حمایت همه جانبه از شعارهایی که به خاطر آن انقلاب کرده ایم و پای آن ایستاده ایم، قطعا مهمترین پیام حضور مردم در ۲۲ بهمن خواهد بود.

جلیلیان با اشاره به این شعارها گفت: استقلال، عزت، عدم سلطه پذیری و نه گفتن به امریکا از جمله مهمترین موضوعاتی است که ما به خاطر آن انقلاب کرده ایم و برای حفظ آن ها نیز جان فشانی خواهیم کرد.

این نماینده مجلس نهم شورای اسلامی در خاتمه با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران گفت: اگر امریکا دست از سلطه گری و قلدربازی بردارد و منافع ملت را نادیده نگیرد، قطعا ما نیز با امریکا مذاکره خواهیم کرد، اما اگر بخواهد عزت، اقتدار و استقلال ما را زیر سوال ببرد، همین مردم به مسئولان اجازه مذاکره را نخواهند داد.