نماینده بابل:

مجلس به بخش بهداشت و درمان رویکرد حمایتی دارد

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس رویکرد حمایتی به بخش بهداشت و درمان دارد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه مازندران، حجت الاسلام علی اکبر ناصری در آیین بهره برداری از کلینیک تامین اجتماعی بابل که امروز 19 بهمن ماه برگزار شد، گفت: از مجموعه تامین اجتماعی تشکر می کنیم که این مرکز فاخر را در این شهرستان به بهره برداری رساندند.

وی با بیان اینکه آمریکا و قدرت های غربی مستکبر بودند و ما نشان دادیم که آنان مستکبر جهانی هستند، افزود: اگر اسلام به درستی تبیین شود آنانی که غرض و مرض ندارند، ارزش های مشکل ساز غربی را نپذیرفته و به سوی این دین روشن و روشنگر خواهند آمد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز ما اسلام خرد ورز و شیعی را به جهانیان نشان می دهیم، اظهارکرد: اسلام دین زندگی است و آمده آن چیزی که در بهشت است را در عرصه های مختلف در عینیت زندگی ما جلوه گر بسازد لذا یک فرصت تاریخی برای ما در این زمان ایجاد شده و باید این کارآمدی اسلام را به جهانیان نشان دهیم.

وی ادامه داد: اهانت به پیامبر(ص) در قالب کاریکاتور نشان از عجز و درماندگی آنان دارد لذا اگر می توانند، بیایند با علم با اسلام و پیامبر(ص) رو به رو شوند، می بینید که چه خفتی بر آنان متبادر می‌شود.

ناصری با بیان اینکه اگر قصور در عرصه بهداشت و درمان شود بسیاری از امراض و بیماری ها بر فرد و جامعه حادث می شود، تصریح کرد: بسیاری از آداب بهداشتی در آداب و آموزه های دینی ما آمده و این امر نشانگر جایگاه رفیع اهمیت موضوع بهداشت در دین مبین اسلامی است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سالانه 5 تا 6هزار میلیارد تومان از پول کشور در قالب یارانه به سرمایه داران می دهد، خاطرنشان کرد: این امر با قانون کشور مغایرت دارد لذا ما تذکری جدی به وزیر اقتصاد دادیم.

وی افزود: این پلی کلینیک قبل از بهسازی همانند ساختمان های جنگ زنده در دل شهر بابل قرار داشت، ولی در حال حاضر این ساختمان مرکزی بسیار زیبا و مجهز برای خدمت رسانی به مردم آماده شده است.

انتهای پیام

کد N717648