با صدور بیانیه ای صورت گرفت:

دعوت شورای نگهبان از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی۲۲ بهمن

سیاسی

شوراي نگهبان با صدور بيانيه‌‌اي ضمن گراميداشت يوم‌ا... ۲۲ بهمن، از عموم مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی۲۲ بهمن دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، شوراي نگهبان با صدور بيانيه‌‌اي ضمن گراميداشت يوم‌الله ۲۲ بهمن و فرا رسيدن سالروز پيروزي انقلاب اسلامي، ابراز اميدواري كرد كه انقلاب اسلامي ايران، الهام بخش حركت‌هاي انقلابي ساير مسلمانان در سراسر جهان و زمينه‌ساز اهتزاز پرچم اسلام در تمام جهان باشد.

متن اين بيانيه بدين شرح است:

بسم الله ‌الرحمن‌الرحيم

وَ نُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِينَ

ملت غيور، عدالت‌خواه و ولايتمدار ايران اسلامي در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ به نداي حق طلبي فرزندي از سلاله پاك ائمه معصومين عليهم السلام لبيك گفته و در قيامي عاشورايي، ضمن برچيدن بساط ظلم و جور، بر ويرانه‌هاي رژيم مستكبر و مزدور شيطان بزرگ، تنها نظام اسلامي واقعي را با هدف زمينه‌سازي ظهور بقيه‌ا... الاعظم (عج) بر پا داشت.

در حالي كه استكبار و صهيونيزم جهاني در خيال خام و رؤياي سكولاريزه كردن جهان و اعلام نظم نوين جهاني به سر مي‌برد، اين پيروزي عظيم الهي، كاخ آمال و آرزوهاي شيطاني آنها را فرو ريخت و حضرت امام (ره) كه امتداد اين حركت را به تمامي مستضعفين جهان وعده داده بود، امروز به واقعيتي انكارناپذير تبديل شده است.

هم‌زمان با سي و ششمين سالگرد پيروزي بزرگ مردم مسلمان ايران، ملت‌هاي مسلمان در سرتاسر گيتي هر روز با اميد بيشتر، عليه حكومت‌هاي مرتجع و مستكبر، قيام كرده و با پيروي از انقلاب اسلامي ايران، كاخ‌هاي مستكبران را به لرزه انداخته‌اند و امروز فرياد عدالت خواهي از اقصي‌ نقاط دنيا به گوش مي‌رسد.

البته صهيونيزم جهاني براي به تأخير انداختن نابودي خود بار ديگر با سوء استفاده از جهل عده‌اي به ظاهر مسلمان، آخرين اميدهايش را در فتنه در جوامع اسلامي دنبال مي‌كند و با حمايت از عده‌اي جنايتكار وحشي اتحاد مسلمين جهان را نشانه گرفته است.

در اين ميان ايران اسلامي با رهبري عالمي فرزانه با اقتدار بر قله‌هاي سعادت و عزت تكيه كرده به حركت خود ادامه مي‌دهد و اميدوار است مسلمين جهان بار ديگر با بصيرت‌افزايي و حفظ اتحاد، از اين فتنه‌ها نيز عبور نموده و در جهت رسيدن به وعده‌ بزرگ الهي كه همانا پيروزي مستضعفين بر مستكبرين و ظهور پيشواي صالحين حضرت صاحب الزمان (عج) است، اهتمام ورزند.

شوراي نگهبان ضمن گراميداشت اين روز الهي و با آرزوي پيروزي ساير ملل مظلوم و مستضعف در قيام‌هاي اسلامي عليه حاكمان مستبد و ظالم، از ملت هميشه در صحنه ايران اسلامي دعوت مي‌كند با حضور پر شور و شكوه خود در راهپيمايي يوم‌ا... ۲۲ بهمن، ضمن تجديد بيعت با مقام معظم رهبري با آرمانهاي امام خميني (ره) و شهداي انقلاب اسلامي ميثاقي دوباره ببندند.